Jump to content
IGNORED

fk prtzn 2022/23


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Realno za celokupno stanje je kriv isključivo FSS. Svi se mi borimo protiv sistema koji je loš. I kod Vas i kod nas mufljuzi haraju. Ali greota je što će podmladak uništiti.Aj kod nas klub vode ljudi koji loptu nisu imali kao igračku a kamoli da su se bavili sportom i koji nemaju razumevanja za školu fudbala. Kod Vas je malo drugačije . Imali ste najjaču školu i po trenerima a i po skupljenoj deci diljem Srbije . I gde ste sada. Doveli kontraverznog Kristijana Belića vidim bonus da vam bude. C c c c

Link to comment

auuu, mene blam na šta ovo liči

 

strepim da bi na Kipru moglo da bude rešeno u prvoj utakmici, pošto je to ozbiljniji protivnik od Pazara, a mi ne postojimo na terenu

 

mučna sezona predstoji, a jasno je kao dan da Stolica neće još dugo. ja sam mislio da će da izgura do polusezone, ali sada mi se čini da neće ni do septembra

 

 

Link to comment
1 hour ago, Gradina said:

Niste ni vi od Radničkog 🤣🤣🤣🤣

Gzira bi nam uvalila peterdu danas. Stolica trenerska majstorčina! I to neshvaćena !  Vidi se da kipti znanje iz njega ala Ferguson!:kecman:

Link to comment

Ješić je za Stolicu Tuhel.

 

Gledaj Stolice kako se igra fudbal i izbacuje iz evrope Groningen i Luis Suarez sve sa Macanom Zajićem, Lazićem i Marinkovićem :ziga:

 

 

  • Hvala 1
Link to comment

Da vidimo šta je uradio ta neznalica Stanojević protiv ovog "strašnog" protivnika gde je drhtao i jedan Savo Milošević ... :fantom:

 

 

 

Ali jbg, igrao se dekadentni i defanzivni fudbal. Navijači su sa pravom to bojkotovali. :fantom:

Edited by BlackGeorge
  • +1 4
Link to comment

Jedina sansa da se probijemo do Konfetensa je da se veceras brutalno otera ovaj sarlatan i nekom sok terapijom na foru prodju kiprani.

 

Najveci dobitak bi bio da se sada skloni i cela uprava - ljudi koji ih drze tu, drzava, su se zaigrali i ovo je dosta losije nego sto su planirali i zrelo je da se promeni jer se raspalo a navijaci Partizana znaju ko stoji iza toga.  Videcemo...

 

Stolica bezobrazan kao i svaka neznalica i sarlatan...

  • +1 1
  • Hvala 2
Link to comment

nisu navijači ništa bojkotovali

 

besmisleno je pričati o Stanojeviću sada. jasno je svakome da je stručno pet nivoa iznad Stolice. to je bilo jasno i pre početka prvenstva. jasno je i da nam ništa nije doneo, da je nakrcao tim polovnjacima, napravio grupu bez ikakve perspektive, na sve ili ništa išao, dobio ništa, a iza sebe ostavio problem (moraš da se rešavaš gomile igrača)

 

tako da će u konačnici i njegov i Stoličin rezultat biti ništa

 

poslednji koji je neki rezultat napravio bio je Savo.nije bio neki rezultat, kup, ali je znatno više od njegovih sledbenika. takođe, ostavio je iza sebe ekipu sa solidnom perspektivom, koju je trebalo nadograditi. umesto toga igrali smo po Stanojevim notama. dobili dupo golo i završili sa ovim Stolicom i gomilom neupotrebljivih igrača. i Boga pitaj šta i ko će posle njega da dođe.

  • +1 1
Link to comment

Ma nebitan je Stolica. Ja se malo zajebavam iz dosade dok stvarno ne ode ova uprava. Da li je ovo signal da će i stvarno otići (uprava)? Šansa za to je otprilike između 0,5 - 1 %.

 

U četvrtak igramo jako bitnu utakmicu protiv AEK-a. Do večeras do ponoći možemo da registrujemo još jednog igrača - poželjno nekog kvaliteta Zdjelara. Sredina terena vrišti koliko je loša. Ali upravu boli stojko za Partizan i za evropu.

 

Neka šok terapija bi bila idealna - odlazak i uprave i ovog vučelinog vanbračnog sina Stolice.

  • +1 1
Link to comment
20 minutes ago, mozzer said:

Jedina sansa da se probijemo do Konfetensa je da se veceras brutalno otera ovaj sarlatan i nekom sok terapijom na foru prodju kiprani.

 

 

  • Haha 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...