Jump to content
IGNORED

fk prtzn 2022/23


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Pa nek završimo kao Radnilčki, ne vidim neku štetu. Tim nemamo, trenera kao da nemamo, o upravi da ne govorim. Što bi se ložili bezveze na Evropu?

Link to comment
8 hours ago, mozzer said:

Ps da i izdato neko saopstenje protiv uprave....

 

da, to je saopštenje tzv. Grobara ili južne tribine. koje ovde ne bih citirao, pošto se radi o likovima koji premlaćuju i ono malo ljudi koji na stadion dolaze ako nose "pogrešne" majice ili nešto "pogrešno" skandiraju. a i samo saopštenje je puno opštih mesta i opštepoznatih činjenica.

 

jedino što ovo može da znači jeste da je poglavnik odlučio da pusti niz vodu ovu ekipu iz uprave, odnosno da se priprema neka druga. 

 

recimo, ne bi me čudilo da se Ostoja M dočepa predsedničkog mesta. kako god, ako je "tata" rešio da nas kao vadi iz govana postaviće nekoga ko će moći da napravi rezultatae koji bi privremeno ugasili požar. komšinica je ionako nedostižna i u zaletu, tako da niko ne bi mogao da prigovara što smo iza njih. ali da se uzme neki kup, dobije neki derbi, stabilizuje klub, napravi dobra ekipa, to bi moglo da bude u "opštem interesu".

  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, twisted said:

ja ne znam stvarno, ali vi stvarno ne vidite dalje od nosa. stvari su toliko loše da ćemo završiti kao radnički iz niša sinoć

Slažem se. Biće kratka Evropa.

  • +1 2
Link to comment

Ko su bili oni naši carevi što su išli da kupe odela i cipele kad su išli na gostovanje, čini mi se kraj 70ih ili 80te. E tako će biti sada, samo nema šta da se kupi na Kipru. Može malo sunčanje, beach bar, neka shisha da se poduva pa lagano na avion nazad.

Link to comment

lako smo se odrekli Lole.....a sad nema ni Zdjelara ni Jevtovića ni Šćekića. sve mu se otvorilo da zablista, a on otišao na more. e Lolo, Lolo

Link to comment

Saničanin crveni karton - penal - pa 1 : 0 za Pazar.

 

Bravo Stolica trenerčino naša!

 

Ekipa Novog Pazara za donji deo druge lige. Ali za nas su Bajern.

Link to comment

I ne mogu da verujem da ta neokretna klocna uopste startuje u ovakvom sistemu. U kakvoj god formi da je Sveta, mora da bude ispred.

 

Stolicin sistem i ideja su generalno ok, ali personalna resenja i beskonacna tumbanja i filozofiranje oko pozicija igraca ga vuku na dole.

Edited by J.R. Cash
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...