Jump to content
IGNORED

fk prtzn 2022/23


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

meni se nekako čini da je izbacivanje politike iz kluba nemoguća misija. a nije to u vezi sa sns i sps. realno politika je u klubu od osnivanja, kao i kod komšija. Bjeković i Zečević nisu bili samostalni i nezavisni, isto su bili deo tog miljea o kome govorimo.

 

zapravo, izalazak politike iz kluba je u teoriji moguć samo u slučaju privatizacije. kažem moguć, a ne izvestan, zato što bi i to zavisilo od činjejnice ko bi bio taj eventualni vlasnik. 

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Ted said:

meni se nekako čini da je izbacivanje politike iz kluba nemoguća misija. a nije to u vezi sa sns i sps. realno politika je u klubu od osnivanja, kao i kod komšija. Bjeković i Zečević nisu bili samostalni i nezavisni, isto su bili deo tog miljea o kome govorimo.

 

zapravo, izalazak politike iz kluba je u teoriji moguć samo u slučaju privatizacije. kažem moguć, a ne izvestan, zato što bi i to zavisilo od činjejnice ko bi bio taj eventualni vlasnik. 

Znam Tede.... zato sam i presekao da ne pratim aktivno i ne gledam utakmice prvi put od devedesetih (tada sam bio prestao zbog rata i situacije u zemlji).... a pratim od 1982. i nije mi smetalo ni kada smo bivali u donjem delu tabele u SFRJ... ali ok.... jednom ce i FKP izadji na zdrave osnove.... ovo sada je, kao i situacija u drzavi - potpuno potpuno jezivo

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, mozzer said:

ovo sada je, kao i situacija u drzavi - potpuno potpuno jezivo

kako kome

 

ima i onih kojima ide nikad bolje

  • +1 1
Link to comment
38 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

kako kome

 

ima i onih kojima ide nikad bolje

Ma naravno.... proci ce i njihovo....

 

Bez obzira na sve voleo bih da udjemo u Konferans, ali meni Chair nikako ne uliva poverenje... nadam se da gresim

  • Haha 1
Link to comment

Ja gledao samo prvu utakmicu sezone. Stolica, posle utakmice, tokom intervjua na terenu kaže: ne valja teren, ne može da se igra, plus apeluje da se takvi tereni zabrane u ligi. Ništa drugo nije rekao osim toga. Za mene trenutak prosvetljenja, znači Radnički i TSC sam ispratio tako što sam dan kasnije pogledao rezultat. Mislim da će to tako ostati do kraja sezone, a možda i duže.

  • +1 1
Link to comment

Ode i Holender, sta reci iguman. Nego citam ovu stolicinu konferenciju, koji je to demagog, gori je od vucica. I mnogo brate voli da prica, mnogo bas

Link to comment
8 minutes ago, ZokiAsov said:

Ode i Holender, sta reci iguman. Nego citam ovu stolicinu konferenciju, koji je to demagog, gori je od vucica. I mnogo brate voli da prica, mnogo bas


 

holender.png

  • Haha 1
Link to comment

Iznenađen sam da smo uzeli ikakve pare za njega.

 

Sa druge strane Kiprani su nas dobro skautovali i najavljuju da hoće da nas reše već u prvoj utakmici.

Link to comment

3DE45F99-72FD-4DFD-BDCA-F6C44253CF09.thumb.jpeg.1df647145d30efc948853e4d538e2a65.jpeg

 

 

zdjelar mi je bio najdraži igrač u poslednjih nekoliko sezona. šteta što je bio u klubu u pogrešno vreme

 

srećno majstore

  • +1 3
  • Wub 3
  • Hvala 1
Link to comment
6 hours ago, ZokiAsov said:

Nego citam ovu stolicinu konferenciju, koji je to demagog, gori je od vucica. I mnogo brate voli da prica, mnogo bas

 

možda nije dobra asocijacija na stolicu kao komad nameštaja......možda je u pitanju čovek sa sto lica

 

nemam pojma, lupetam. ne znam šta bih rekao.

 

ako ovo baš krene nizbrdo, očekujem da budemo predmet neke Vučičeve konferencije za štampu, na kojoj će da pusti niz vodu ove što je namestio u upravu i da postavi neke druge. uz propratnu samohvalu kako nes spašava od propasti.

Link to comment

Koga zanima - ako izgubimo od AEK-a, u PO za ECL moguci protivnici su Nica, Anderleht, Antverpen - to su 3 najgora, tu su jos Vitoria Gimaraes i Zil Visente od tezih, ostali su tu negde ili losiji.... sva sreca pa su ispali Bate i Astyna i povukli Fijoru i Koln u nas povlasceni deo zreba... zreb za to je u Utorak.... ima sve na Kasiessa pa se klikne na ecl polje sve je updateovano....

 

Ali ne znam potpuno ne verujem u ttenera... evo ispraticu rez jos te 4 evropske utakmice - i pored svega voleo bih da udju u ECL....

 

Ps da i izdato neko saopstenje protiv uprave....

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...