Jump to content
IGNORED

fk prtzn 2022/23


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

2 minutes ago, *edited by mod said:

Napustio ili napustio kao onda kada je otišao a ostao u neformalnoj ulozi i dovodio pojačanja?

Dodao sam nesto u zagradi verovatno u trenutku kada si pisao ovo :D

 

  • +1 1
Link to comment
13 minutes ago, Milošica said:

Iliev napustio Partizan(bar javno).

 

e, sad još samo da ga zameni npr. Savo Milošević, da odu Vučelić i Vazura, da Stolicu zameni neki Jokan/Paun/Ivić, da se izabere nova uprava, da prođe jedan ili dva prelazna roka, da se sastav dovede u red, da krenu neki automatizmi i to je to.....na konju smo

 

no dobro, i dugačak put počinje malim korakom 

  • +1 3
Link to comment
5 minutes ago, Ted said:

 

e, sad još samo da ga zameni npr. Savo Milošević, da odu Vučelić i Vazura, da Stolicu zameni neki Jokan/Paun/Ivić, da se izabere nova uprava, da prođe jedan ili dva prelazna roka, da se sastav dovede u red, da krenu neki automatizmi i to je to.....na konju smo

 

no dobro, i dugačak put počinje malim korakom 

nisi prvi koji priziva ovakav scenario, ima jedan i na YT... :lolol:

  • Haha 1
Link to comment
Just now, Ted said:

 

ne razumem majke mi :).....moze pojašnjenje  

Ma trenutno je aktuelan neki rat izmedju Vuletica i Pantica u kom ovaj Pantica naziva Zeks Puma, a Marsal je mozda aludirao na Zeksa.

 

U sustini nebitno :D

  • Haha 1
Link to comment
2 minutes ago, Milošica said:

Ma trenutno je aktuelan neki rat izmedju Vuletica i Pantica u kom ovaj Pantica naziva Zeks Puma, a Marsal je mozda aludirao na Zeksa.

 

U sustini nebitno :D

 

nemam pojma, bio sam u inostranstvu i posle van Bbg, tako da nisam apdejtovan o bilo kakavim ratovima i pumama 

 

sad sam tu pa ću da odradim apdejt :D

  • +1 1
Link to comment

predsednik Peđa MIjatović (ne mora ni da bude fizički prisutan puno, nije to operativna funkcija, ali može da pravi kontakte i poslove operativcima)

direktor/gensek Stefan Babović (tu mora da ide neki mutan tip, kontroverzni sportski radnik, takav je posao ni ja ga ne volim)

sd Savo Milošević

trener Slaviša Jokanović/Veljko Paunović/Vlada Ivić

 

  • +1 2
Link to comment

А у реалности..

 

Председник: неко близак власти

Директор: неко близак власти

Сп. Директор: неко близак неком блиском власти

Тренер: неко подобан/спреман на сарадњу с неким блиским власти


Наравоученије: Власта се пита за све

Edited by johan nagel
  • +1 7
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...