Jump to content

fk prtzn 2022/23


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

ima ovde materijala, ovaj tim nije ništa slabiji od onoga iz prethodne sezone. 

 

ako uspeju da zajebu nekoga ko zna da preuzme ovo u sred sezone, moglo bi to da liči na fudbal. naravno, tad će razlika biti dvocifrena, ali bi se mogo neki fudbal gledati. 

 

  • +1 2
Link to comment
Just now, ToniAdams said:

Jesmo makar bili lepršavi i lepi na oko?

 

Plesali smo kao u mandatu bate mirkovica.

 

Jedan sut u okvir gola oslikava nasu dominaciju i nadmoc

 

Link to comment
1 minute ago, ZokiAsov said:

 

Plesali smo kao u mandatu bate mirkovica.

 

Jedan sut u okvir gola oslikava nasu dominaciju i nadmoc

 

 

Flashscore ti kontrira i kaze da nasi puleni sut u okvir gola uputili nisu.

Link to comment

I taj sut je dosao sasvim slucajno.

 

Ali, da, slazem se sa Tedom, da mi imamo materijala, samo da jos umesto tvrde/meke/usrane stolice imamo nekog normalnog na klupi. Ono malo sto sam video od Dijabetesa, pardon Dijabatea, bilo je dovoljno da vidim da se radi o pismenom i brzom igracu. Ali, sta to vredi ako ce ga tvrda stolica metnuti na mesto recimo golmana, ko sto je drkao Sehovica. Il' tako nesto. 

 

Steta samo sto moramo da cekamo neku revoluciju ili urusavanje rezima samog od sebe pa da vidimo i normalnog trenera na nasoj klupi. Dotle ce nas ovaj urnisati samo tako.

 

edit

 

jeste urosevic u prvom

Edited by Њујоркер
at snarc
Link to comment

Kako stvari trenutno stoje, mi vrlo lako možemo da pre kraja leta prebrinemo obaveze i u Evropi i u prvenstvu i da se u potpunosti posvetimo napadu na polufinale Kupa.

  • Haha 1
  • Hvala 1
Link to comment
1 hour ago, tsva said:

nemojte da ispadate i evrope

bez zajebancije, trebaju nam ti bodovi

bar ligu konferencija da ubodete

kome trebaju ti bodovi?

srpskom fudbalu

:lolol:



 

 

evo prilike za čuku i radnički da zablistaju na euro sceni

  • +1 1
Link to comment

imao je glavu i rep, doduše, stolicin sam gledao samo u nišu

 

stanoje je ozbiljan trener, uz marka najbolji koji nas je trenirao u ovom veku

 

treba iliju pustiti u evropu da pokaže šta (ne) zna

  • +1 1
Link to comment
8 hours ago, Ted said:

ipak, ako bi ova sezona bila poslednja sa ovom upravom, to bi bila vrlo uspešna sezona, taman završili na 15. mestu. 

 

sezona je već sada upečatljiva, ne verujem da smo ikada izgubili titulu u julu. na stranu to sto smo svi znali da ove sezone nikakve šanse i nema.

 

 

Gubimo je u julu zbog Katara, inače bi bilo u avgustu :fantom:

 

Stanoje je buntovnik koji ne pristaje na takve stvari, ali za razliku od ćelavog nema štofa da taj bunt istera do samog kraja. Doduše malo mu je falilo i za toliko mu treba odati priznanje. Retka Stolica je pun pogodak ove uprave, pravi trener na pravom mestu, doveden da potraje tri meseca, tako da onaj što dođe posle njega ne može ništa da uradi osim da otalja sezonu do kraja, pa sledeće sezone izgubi titulu u avgustu, pa ga nasledi neki koji ne može ništa da uradi osim da otalja sezonu do kraja...

 

Ovde mi je jedino žao Lige konferencije jer bih, bez obzira na sve, tih šest utakmica možda i pogledao. Pošto ni od toga nema ništa, mislim da je sazrelo da sebi priuštim jednu godinu odmora od FKP, uključujući i tzv. derbi.

 

A ko misli da će ovaj ekspresni raspad iole uzdrmati upravu, i da će vrata biti pokazana bilo kome drugom osim Retkoj Stolici (koji od početka u sebi odlično zna da mu angažman neće trajati ni 100 dana), taj je u gadnoj zabludi. Nigde ova uprava ne ide, niti planira da ide, niti neko/nešto može da učini da u nekom doglednom periodu ide.

  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...