Jump to content

fk prtzn 2022/23


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Penali poklonjeni, samo ih nije poklonio sudac, poklonili ih braniči.

Radnički sjajan, sve što su mašili protiv Zvezde juče im je ulazilo. Nismo ni mi bili loši, utakmicu izgubio Stolica na desnom beku.

Link to comment

Grobari, pozdrav iz Grčke!!!!!

 

Otkud Šehović desno? Gde je Živković, i šta bi sa tim Filipovićem na poluvremenu, povreda? 

 

I šta će uopšte Šehović da igra kad je Caki ostao? Ili je doveden kao rezervni?

 

Bez sekiracije, mesto prve pratilje nam je obezbeđeno. Relativno smo mladi, po redovnom toku stvari svi cemo ga guramo bar još 25 do 30 godina, tako da ćemo sačekati bar još jednu ili dve titule na forumu.

 

 

 

 

  • +1 1
Link to comment

sad sam pogledao neki sažetak. 

 

prvi utisak, jedan od najglupljih penala u istoriji, onaj prvi za nas. ne znam ko je onaj mongoloid iz Radničkog, ali zlatna medalja za glupost sigurno.

 

drugi penal spada u kategoriju "svira se samo večitima" u smiraj tekme kad jure rezultat.

 

treći gol Radničkog i naš drugi prelepi.

 

bušni smo kao sito, Nišlije su mogle petardu da nam spakuju.

 

kad već nisu, neko u Evropi hoće, ako uopšte i prođemo do grupe.

 

golman jeziv.

Edited by Ted
  • +1 3
Link to comment

Sehovic je univerzalac :happy: doveden je da glumi po potrebi stopera ili desnog beka, caki je nezamenjiv po levoj strani

Filipovic je izveden jer se stolica uplasio da bi zbog nervoze mogao do 2 zutog prvi je dobio jos u 5 min a onda u zaustavnom vremenu pp jos jefan ostar start koji je mogao da bude karton

Ono sto vise brine je nesposobnost stvaranja sansi, ispostavilo se da mali petkovic bas i nije neki extra talenat za ogranicenost meniha znamo odavno, njihove zamene holander i lutovac jos gori

Ostaje nada da je dijabate krsteno krilo, da nas je glupost stolice da ga ne ubaci u tim makar u zadnjih pola sata, kostala bodova

Nadam se da nece propustiti i tsc kao sto najavljuju, nadam se da trener nije ponesen lakom pobedom protiv drugoligasa, naredio da se bateu vadi mast sto bi bilo pogubno po nas jer je ionako kasno stigao i vapi za uigravanjem sa timom...

Link to comment
13 hours ago, Ted said:

golman jeziv

Od kako je Stojković otišao vi na golu kuburite. Očigledno vam je loša golmanska škola ili je jak upliv menadzera za golmansku poziciju. Još vam je falilo da vam menadzer isforsira onog vašeg Pazarca 

Slavkovića sa 175 cm visine

Edited by Gradina
Link to comment
8 hours ago, April said:

Možda da ipak ugasimo topik do sledeće sezone?

 

 

ja sam to rekao kad sam video da si svi kandidati za trenera otpišali upravu i da je doveden JEDINI koji je pristao da uopšte ostane duže od 15 minuta na sastanku. 

 

ova sezona je bila gotova tad. i ni minut kasnije. 

 

nisam gledao prva dva kola, nisam gledao golove, šanse, izveštaje, ništa, da bih sebe poštedeo nerviranja. jel to veliki partizan od koga su strepeli zagreb, ljubljana, sarajevo 80tih? sedim pored radija gde voditelj viče: šansa za partizan, tribine protivničkih navijača se ućutale... klub koji je iznedrio peđu mijatovića? klub koji je okrenuo groningen? klub zbog kojeg sam bežao sa časova da bi kisnuo do gole kože na jugu pevajući iz sveg glasa? klub čije sve karte sa derbija čuvam od 1997. godine u posebnom albumu? za čiju kartu sam odvajao od džeparca? ma fak ju!

 

ne, ovo je blamčina. da ne iskoristim još neku ružnu reč. poraz je svakog od nas da pratimo i komentarišemo ovaj blatnjavi cirkus. tako je trebao i topic da se nazove: blatnjavi cirkus. 

  • +1 1
  • Hvala 3
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...