Jump to content
IGNORED

fk prtzn 2022/23


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

inače, napravio sam kardinalnu grešku i odgledao tzv. ekspoze Vučelića. hiljadu ladnih znojeva me oblilo, pritisak mi je skočio, dobio sam želju da izvršim agresiju i nasilje spram telesnog integriteta određenih ljudi, iako sam miroljubiv po prirodi i nesklon bilo kakavom nasilju.

 

kada se završilo, znao sam da neću gledati utakmicu i verovatno neću gledati ni sledeću, ni onu tamo, i tako redom. žao mi je igrača, iskreno, nema ovo nikakve veze sa njima, niti ja njima zameram bilo šta. i oni su u vrznom kolu, zajedno sa nerećnim Dukijem, koji se ni kriv ni dužan našao u poziciji da prima direktno u facu govna, koja njemu nisu namenjena, niti ih je na bilo koji način zaslužio.

 

ali, ovakav smrad, ovakvi neljudi, takav nemoral, takvi lažovi koji obitavaju u upravi, to je bez presedana. to je prenisko čak i za naprednjačke standarde.

 

konačno, treba javno objaviti imena članova skupštine kluba koji podržavaju ovu upravu. iz razloga da se zna i zapamti ko je (sa)sučestvovao u uništavanju kluba. ovi ljudi ne treba da trpe bila kakve posledice, osim jedne. kada i ako smradovi napuste upravu i kada/ako dobijemo novu upravu, jedan od prvih poteza  uprave treba da bude da svim ovim licima zabrani pristup prostorijama kluba i bilo kakava uloga u klubu. i to doživotno. treba ih prognati za vjek i vjekov iz porodice Partizana.

 

isto treba uraditi i sa svim "Partizanovcima" koji su doprineli ili učestvovali u ovoj sramoti na bilo koji način. redovi se moraju pročistiti, govna odstraniti a njihova imena obznaniti, po svaku cenu.

Edited by Ted
  • +1 5
Link to comment
1 hour ago, Ted said:

inače, napravio sam kardinalnu grešku i odgledao tzv. ekspoze Vučelića. hiljadu ladnih znojeva me oblilo, pritisak mi je skočio, dobio sam želju da izvršim agresiju i nasilje spram telesnog integriteta određenih ljudi, iako sam miroljubiv po prirodi i nesklon bilo kakavom nasilju.

 

kada se završilo, znao sam da neću gledati utakmicu i verovatno neću gledati ni sledeću, ni onu tamo, i tako redom. žao mi je igrača, iskreno, nema ovo nikakve veze sa njima, niti ja njima zameram bilo šta. i oni su u vrznom kolu, zajedno sa nerećnim Dukijem, koji se ni kriv ni dužan našao u poziciji da prima direktno u facu govna, koja njemu nisu namenjena, niti ih je na bilo koji način zaslužio.

 

ali, ovakav smrad, ovakvi neljudi, takav nemoral, takvi lažovi koji obitavaju u upravi, to je bez presedana. to je prenisko čak i za naprednjačke standarde.

 

konačno, treba javno objaviti imena članova skupštine kluba koji podržavaju ovu upravu. iz razloga da se zna i zapamti ko je (sa)sučestvovao u uništavanju kluba. ovi ljudi ne treba da trpe bila kakve posledice, osim jedne. kada i ako smradovi napuste upravu i kada/ako dobijemo novu upravu, jedan od prvih poteza  uprave treba da bude da svim ovim licima zabrani pristup prostorijama kluba i bilo kakava uloga u klubu. i to doživotno. treba ih prognati za vjek i vjekov iz porodice Partizana.

 

isto treba uraditi i sa svim "Partizanovcima" koji su doprineli ili učestvovali u ovoj sramoti na bilo koji način. redovi se moraju pročistiti, govna odstraniti a njihova imena obznaniti, po svaku cenu.

 

Ti nisi normalan.;)

 

Ali, dobro, valjda si nesto naucio i shvatio da bez spanskog grobrarskog gradjanskog rata, ic se nece promentiti. Dok se ne zakotrljaju Vuciceva, Vucelicava i Vazurina glavurda podno savske padine dzaba nama sva kuknjava. A dotle, jebes ovakav partizan sa ovakvim tzv. navijacima.

On je taman kakav treba da bude. Za Vrhovnika! Podno Cuke!

Link to comment

Jos jednom - dok je ova vlast FKP ce biti plasiran tacno na onom mestu kakvo naredjenje dobije iz FSS, odnosno sa Andricevog Venca i to je to. Jedino sto nije 100% iskontrolisano je ovo batrganje po Evropi sa krajnje limitiranim igrackim kadrom (jbt Urosevic Kapiten Partizana je bo te, jbni Danilo Pantic igra u Partizanu, da ne komentarisem dalje) - moj je cak utisak da na Andricu nisu racunali da ce FKP biti ovoliko zilav u Evropi poslednjih 5 godina (ove godine uzeo 8 bodova za svoj koef a Zvezda 4), ali im se sa druge strane isplatilo da se skupe bodovi da Zvezda igra LS direktno tj - da budem jasan - ono jedino sto njih zanima - da se mazne sva ta lova od UEFA.

 

Ove promene - ako se dese - su vise nego dobrodosle - ovi sadasnji nemaju nista vise za FKP osim sto slusaju naredjenja i sprovode ih na 100%, zajedno sa policijom i ostalim represivnim organima ove vlasti,

 

Inace moje komentar: Tumbica potpuni cirkus ali pravi covek za Direktora FKP u ovom vremenu, Rasim apsolutno podrzavam, Babovic - kaze "uspesni privrednik" hahahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha..... ali Podrzavam 100%. Marko Vjetrovic moze i naravno Mare Nikolic, Sale pa i Vuk muceni - moze super idemo.

Ali ako je Zecevic sa druge strane... ne znam.....

 

Nisam gledao nijednu utakmicu od namestaljke protiv Mladosti GAT - jos tad je sve bilo jasno - ali itekako zameram Duljaju sto daje podrsku ovome sto se desava - ne bih zamerao da ubaci BUKVALNO sve mlade igrace da igramo sa njima Blato Ligu. Ovo je bruka i sramota.... ali eto i on koji je uzeo neku lovu cuti i slusa i gura kao 97% stanovnika Srbistanna.... i to je to

 

Igracima bas MNOGO zameram - ne bih zamerao da igraju za DZ iz ljubavi - mslm verovatno i nisu primili nekoliko plata - ali ajde stvarno dosta da Kapiten FKP bude neki Fudbaler i Partizanovac pa makar bili treci ili cetvrti... doduse dajem im veliki Plus za nastupe u Evropi... ovo sada ko zna sta se sve desava u toj organizaciji mogu samo da zamislim...

 

Ali sve se to uklapa u siru sliku teskog kriminala u nasem fudbalu, totalne kriminalne kradje i namestanja na svim nivoima sto se jasno vidi kada ti reprezentacija ode na Svetsko iz izbruka se najstrasnije i najsramotnije....

 

Ali ovo je SrbaRa.....

 

Idemo dalje, Bice bolje

  • +1 5
  • Tužno 1
Link to comment

Da se na fudbalu skupi 20k ljudi kao što dođe na košarku druga bi se pesma pevala. Pa da se izađe malo pred tu skupštinu kluba, da se ti ljudi gospodski dočekaju dok dolaze i odlaze sa nje, ali nikakve kritične mase nema, ljudi vole da drve kurac preko neta i to je to. Isto kao što se priča o Vučiću, dok god se ne skupi kritična masa ljudi na ulici po bilo kom pitanju, od Kosova do medija i slično, ništa se neće promeniti. Kada su bili ekološki protesti i blokirao se saobraćaj, nešto se konačno uradilo. Malo, al se uradilo. 

  • +1 9
Link to comment
4 minutes ago, theanswer said:

Da se na fudbalu skupi 20k ljudi kao što dođe na košarku druga bi se pesma pevala. 

Ma sličan je repertoar.

  • Haha 6
Link to comment
2 hours ago, BWA said:

Navodno Tumba i Babović:lolol: preuzimaju klub.

Trener Marko Nikolić.

 

vidi, u odnosu na ove radilo bi da preuzmu i Koroman, Jestrović i Burzanović

Edited by Ted
  • +1 4
  • Haha 4
Link to comment

Нема ништа од тога, иоле већа маса може да се окупи само кроз неку организовану причу, навијачку. А ове сподобе са југа су давно изгубиле сваки могући кредибилитет и огромној већини људи изазивају само гађење.

 

Али генерално се слажем, неко моје мишљење је да тај неки тихи полубојкот назовимо га нема превише смисла. Дакле или 10+ сома људи на некој Сурдулици уз 90 минута прозивања управе и још некога или позив на свеопшти бојкот, дакле нула људи на стадиону. Неко би рекао да и нема нема разлике између ових сада хиљаду људи и нуле али рекао бих да ипак има.

 

Неко би онда још додао да ништа од тога не би било битно јер се одлуке доносе на другој локацији и био би у праву али јбг бар би нешто покушали, показали да нам је стало, овако изгледа као да су сви просто дигли руке у потпуности.

  • +1 2
Link to comment
2 hours ago, johan nagel said:

Нема ништа од тога, иоле већа маса може да се окупи само кроз неку организовану причу, навијачку. А ове сподобе са југа су давно изгубиле сваки могући кредибилитет и огромној већини људи изазивају само гађење.

 

Али генерално се слажем, неко моје мишљење је да тај неки тихи полубојкот назовимо га нема превише смисла. Дакле или 10+ сома људи на некој Сурдулици уз 90 минута прозивања управе и још некога или позив на свеопшти бојкот, дакле нула људи на стадиону. Неко би рекао да и нема нема разлике између ових сада хиљаду људи и нуле али рекао бих да ипак има.

 

Неко би онда још додао да ништа од тога не би било битно јер се одлуке доносе на другој локацији и био би у праву али јбг бар би нешто покушали, показали да нам је стало, овако изгледа као да су сви просто дигли руке у потпуности.

 

Kroz navijačku priču ne bi moralo da ima tih 20k ljudi da dođe ovde. Nek je 5k turista koji dolaze u Arenu, opet imaš gomilu ljudi koji se menjaju,  znači 20k ljudi na fudbalu nije nemoguć scenario. Ali ljudi čekaju da ih povede navijačka tribina koja bukvalno jedva da postoji trenutno, koja je u poslednjih 10 godina promenila 5x vodeću garnituru ljudi i prošla kroz 3 podele i kroz još mali milion dešavanja gde bi scenarista Narkosa rekao "ej, stani ovo je malo previše". Navijačka tribina i da hoće nema nikakvu snagu trenutno da izgura bilo šta. Zato su potrebni obični ljudi. 

Link to comment

Ма то у Арени није реална слика било чега. Људи су се ужелели врхунске кошарке, нисмо играли евролигу годинама, тренер нам је један Жељко Обрадовић, играчки кадар нам је респектабилан у европским оквирима, играмо у модерној хали итд. Буквално сви предуслови да се маса наложи и да нам и Арена буде мала.

 

Али реално на већину тих људи не можеш да рачунаш за било шта ван тога. Долазили би они исто тако и још масовније и на фудбал да тамо постижемо резултате из кошарке, да имамо нормалан стадион, да играмо егал са европским великанима.

 

Овако да неко потура дупе, да долази на Сурдулицу да тера управу, тешка прича. Неки мисле да је узалудно, већину једноставно боли курац и јбг то нам је што нам је.

  • +1 7
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...