Jump to content
IGNORED

fk prtzn 2022/23


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Изгубили смо 0:2 пријатељску од несашаилићевског Цска. Мислим да на Јна тренутно не би добили ону Водојажу како играмо.

Link to comment

Gledao 60min, i u kombinovanom sastavu razbijena banda, nista u Klubu nije kako treba cekaju se promene...

 

Iduce nedelje je Skupstina/ UO, da vidimo 1) Da li se sklanjaju i da li imaju nagodbu sa Ostojom/ ekipom 2) da li je dogovoreno da se izmire obaveze za licencu ili je naredjenje ovaj put drugacije

 

Od ovih igraca koji su igrali danas mozda su 1-2 da sede na klupi za neku LE (mada ne znam koja su ta 2, mozda Markovic i.. Pavlovic?)... toliko su unistili ugracki kadar (Urosevic kapiten hbt) da nema smisla bilo sta dalje komentarisati dok se ne dese korenite promene i ne dovedu fudbaleri... 

I znam da preterujem ali da ne gledam vise nikad ovog Pantuca u Partizanu... nikad vise zelim mu sve najbolje samo sto dalje od FKP....

Edited by mozzer
  • +1 2
Link to comment

pa daj te izbore više. ja sigurno neću da glasam za Vučića, niti za bilo šta što se šlepa uz njega u bilo kakavoj formi, niti za bilo kakav narodni pokret (to mu dođe ko neki novi savez komunista)

Edited by Ted
  • +1 3
Link to comment

Evo kratko moje vidjenje za Teda za koje verujem da je tacno

 

U toku je i dalje borba izmedju ove dve struje, Ostojina struja je ozbiljno pritisla.... i zato su se Vepar i Kubanac Vucela mislim ogradili i traze 1) da se isplate da bi otisli (preko ovih laznih visokih ugovora ovih povratnika za koje ovaj prevarant Poledy lupeta preko stampe, ustvari mu je dosapnuto da to prica) 2) da im se garantuje sigurnost i da nece biti prosecuted...... obracun je u toku cim nijedan medij, niko, nista u ovoj Srbari ne sme da objavi JEDAN RED, SLOVO sta se ZAISTA desava u FKP... neverovatno cak i za Srbaru....

 

Mislim da ce uskoro doneti odluku ali isto mislim sto se dalje oduzuje da su vece sanse da Vepar i Kjuba ostanu u foteljana za slatku paru... kapiram da vec imaju potpisane Anekse za te fantomske visoke ugovore sa Jojicem, Stojkovicem, Obradovice itd....

 

Nedobijanje licence bi bio izuzetno ozbiljan privredni i sportski kriminal za koji, siguran sam, direktno bi bio zasluzan Duh koji lebdi nad.... 

 

I tako, eto, cekamo....

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, Ted said:

pa daj te izbore više. ja sigurno neću da glasam za Vučića, niti za bilo šta što se šlepa uz njega u bilo kakavoj formi, niti za bilo kakav narodni pokret (to mu dođe ko neki novi savez komunista)

 

lokalni izbori su na redu, biće najranije u decembru, najkasnije na proleće. 

 

od lokalnih izbora je sve krenulo i 1996. 

  • +1 1
Link to comment

Samo za Teda: Lajsens (za Evropu iduce godine).

 

Od ostalog - razmaknite se, nema sta da se vidi....

Edited by mozzer
  • Tužno 2
Link to comment
1 hour ago, mozzer said:

Samo za Teda: Lajsens (za Evropu iduce godine).

 

Od ostalog - razmaknite se, nema sta da se vidi....

 

ko su članovi skupštine? ima negde lista?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...