Jump to content
IGNORED

fk prtzn 2022/23


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Niko ne gleda kako Radnik pokušava da ponovi uspeh Mladost GAT, na HT su na pola puta :laugh:

 

Naši rešili da ne rešavaju borbu za poslednje mesto pa će podjednako da odigraju protiv dve najgore ekipe u ligi  

Link to comment
12 minutes ago, twisted said:

i da se nadovežem na prethodni post, 

 

ako ste i posumnjali da je uprava pre utakmice išla u kladionicu, potpuno ste u pravu. 

Iz 2 u 1.Režija familije Tončev

Link to comment

Ne gledam FKP jos od namestaljke sa onom Mladost GAT.

Pogledao detalje iz prvog poluvremena. Oni i ne skrivaju da stoje i da namestaju. Stajali su dok Radnik nije dao prvi gol.

Da li smestaju upravi, da li igraju za kladzi ili je naredjenje novo stiglo da budemo osmi sesnaesti treci to jedino nije jasno

 

I mali Pop se ukljucio zasto on da ostane kratak....

Edited by mozzer
  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
21 hours ago, johan nagel said:

Како стоје ствари комшије две везане сезоне у лиги шампиона директно, ми ако изгурамо два друга места имамо обезбеђене минимум две лиге европе.

 

Лепа одскочна даска да смо иоле нормалан клуб, овако само њима лепа прилика да нам додатно одмакну.

Kako stoje stvari mi sve više propadamo kao klub dok nam vučić drži ove satrape vučelića, vazuru...

Baš me boli djoka za komšije šta će da rade, da li će 50 godina uzastopno u ligu šampiona i da li će da je osvoje.

Interesuje me Partizan i kako isterati više ova vučićeva naprednjačka govna napolje.

 

Eto to me interesuje.

 

A za gledanje preko tarabe šta rade oni tamo, jednostavno ne bi trebalo da se bavimo. Prvo rešiti ogromne probleme u svojoj kući. Gledanje preko tarabe i kukanje, plakanje kako oni opet igraju ligu šampiona, itd. nam nikako ne pomaže u sklanjanju vazura/vučelić govana.

 

 

 

 

Edited by BlackGeorge
  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...