Jump to content
IGNORED

fk prtzn 2022/23


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

13 hours ago, twisted said:

ima li neko od vaskoliko pppopulacije ko misli da mi možemo biti prvi dok je av na vlasti?

Ne. Necemo biti prvi dok je ova vlast u Srbiji i u FSS. 

 

Sto se tice opste situacije - nije nista gore stanje u nasem fudbalu, FSS, Zvezdi ili Partizanu od opste situacije u Drzavi/ Drzavnim organima/ Firmama - cast retkim izuzecima. Svuda su kadrovska resenja, korupcija, nestrucnost, kradja. Opet cast izuzecima.

 

Tako je i u FKP. Nekako su se vozili na ovim evropskim kakvim takvim rezultatima ali mislim da vise ni ovaj duo VV nema snage ni energije da nastavi. Mora da se kaze da su, za razliku od Zvezde pod Toletom, oni uspeli da nas odrze u Evropi - imali smo srece protiv Moldea, Socija, ove godine da ispadne Levski od Hamruna, pa smo i iu Grupama nesto napravii poslednje 2 godine (OK, Konferens), ali svejedno - mislim da vise ne ide ovako kada se sve uzme u obzir. Sto se tice toga ko da dodje - slazem se sa Johanom i Kumsom - Ostoja. SVE znam ali ocito da funkcionise (za sada) u KKP. Da li bi moglo i u FKP i da li bi dobio ovakvu podrsku Drzave.... ne znam... mozda... ovo svakako ni na sta ne lici i dosta je

 

Komsije nisu nista bolje, verujem da je nihov dug (kako god se utvvrdjivao/ peglao) dosta veci od FKP, oni su prvi SAMO da bi se uzela lova od LS i to je to... sta ce biti posle niko ne zna...

 

Isto je za FSS - ovde je jedina borba za UEFA lovu, nikoga ne zanima nas fudbal....

 

Stoga.... kada budu korenite promene u Drzavi bice bolje do tada.... ipak... Limar i ekipa dosta ovih, i jedino hvala na koeficijentu u Evropi, za to im dajem plus, sve ostalo su minusi (ne znam koji dug ce ostaviti)...

 

Naravno, u EU drzavama bi i rukovodstvo FKCZ i FKP bilo procesuirano, ali pre toga su EPS, Telekom, i jos mnogo vecih kradja... mozda, jednom, u Srbiji....

 

Ja verujem u Duljaja, mnogo je dobar lik i bio je odlican fudbaler.... videcemo

  • +1 1
Link to comment

Ja i dalje mislim da je psihopaćenik zamislio neki hibrid Mamićevog i Orbanovog sistema. Od Mamićevog uzme to da Dinamo bude prvak do kraja vremena, a od Orbanovog to da se izvan glavnog grada iskristališe par Debrecina i Videotona koji bi redovno igrali nižerangirana evropska takmičenja i služili Dinamu za sparingovanje. Partizan je u tom planu odredjen da bude Hajduk odnosno Honved, kako se kome dopada.

  • +1 2
Link to comment

Moguce, ali moje misljenje je da je to posledica, a ne izvorna zamisao. Izvorna zamisao je uvaliti clanove SNS ekipe koji su zasluzni, ali ne toliko da im se da da zahvataju iz glavnog lonca, i dati im neku dobru kombinu za protok para. Sparingovanje je onda samo posledica takvog pristupa. Ne protivrecim, samo dosoljavam.

  • +1 3
Link to comment
1 hour ago, Constantin said:

Zvonko Veselinović .....

Imas proverenu info? Preko koje firme?

 

Ja sam cuo - ne provereno - da dolazi Ostoyah (sifra Nedic) a da se ceka da ovi naprave dil da odu bez tuzbi i sl...

 

Izasla je vest danas u Ostoja-naklonjenom Espresu da ce Pedja Mijatovic biti novi Predsednik FKP...

Link to comment
16 minutes ago, mozzer said:

Imas proverenu info? Preko koje firme?

 

Ja sam cuo - ne provereno - da dolazi Ostoyah (sifra Nedic) a da se ceka da ovi naprave dil da odu bez tuzbi i sl...

 

Izasla je vest danas u Ostoja-naklonjenom Espresu da ce Pedja Mijatovic biti novi Predsednik FKP...

Ma zajebavam se Mozzere...ležim Covid, jedva sam "pretekao" pa sad podbrckujem od meraka sve kog stignem...tako i ove moje, a i vi se nameštate sami.. Želim vam ipa sve najbolje i dobru sportsku priču. Bojim se da je dok je Pičkousti za vakta, ods toga nema ništa...

  • +1 1
Link to comment

Cuka nas ispostovala danas jos sutra te es ce i da Igor zabelezi prvu pobedu i da se pali masina 🤪😜😆

 

Constantine brzi oporavak!

 

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
5 hours ago, mozzer said:

Cuka nas ispostovala danas jos sutra te es ce i da Igor zabelezi prvu pobedu i da se pali masina 🤪😜😆

 

ajd nek pali uprava prvo. lako ćemo mi za mašinu, odnosno posle ćemo o njoj. da vidimo šta je ostalo od nje, pa da se dolije ulje (ne zejtin), pa da se zamene dotrajali delovi, pa da se nađu Bugarske, Turske i Kineske kopije delova koje su ugrađene i da se zamene originalima, pa da se prođe hiljadu dve kilometara sa laganijim obrtajima, da to legne, klikne, uklopi se i razradi. pa onda može gas. podrzumava se uz redovan servis i održavanje. al ne kod priučenog majstor Vazure, nego u nekom ovlašćenom servisu

Edited by Ted
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...