Jump to content

fk prtzn 2022/23


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Nepopularno misljenje - Filipovic nije dovoljno dobar.

 

Sveta je lose otvorio sezonu. Mali Petkovic je dao golcinu u Ivanjici i slabo sta jos je pokazao. Andrade je tehnicki odlican, ali mi ne uliva sigurnost kad se branimo. Kretenski je uklizao na 20 metara i otvorio dupli pas kod one precke. Rikardo mi i dalje ide na zivce. Vise bih voleo da Dijabate igra an krilu, a Manih ode na devetku.

 

Stolicaball je odlican, ocekujem da izgledamo dosta bolje za par meseci.

 

Inace, VAR u nas je sjajan. Neveorvatno je kakav ugao korsite za odredjivanje ofsajda.

 

I koji kurac su vracali ovog malog Sehovica.

Edited by J.R. Cash
Link to comment

Okrećemo se obavezama u Evropi. Očekivano (doduše malo brže nego što sam mislio) do pauze za Katar je sve debelo rešeno. Ako bude sreće u žrebu biće grupna faza i to je otprilike to čemu možemo da se nadamo ove sezone.

  • +1 1
Link to comment

Odustao odavno oko ozbiljnijeg pracenja fkp ali mi upada u oci ovaj nas golman za mali fudbal … Da li je realno da ne moze bas nista bolje da se nadje na nasim pasnjacima? On ce vecito biti kratak za 5-10 cm i sve ce stalno prolaziti pored njega …

Link to comment

Horor na sa lici Sehovic. Jeste da igra na kontra strani, ali ovo je za izmenu posle 20 minuta i da ga zakopas do kraja sezone.

 

Jos jedno nepopularno misljenje - Lazar Markovic >>>>> Rikardo

  • -1 1
Link to comment

Ovo je nestvarno koliko je los Sehovic. Suluda izmena osim ako Filipovic nije ostao bez noge na poluvremenu.

 

I mnogo je kratak Celavi. Morao bi da bude Ederson u igri nogom da bi imao prednost ispred Popa.

Link to comment

Šta nam rade Nišlije, izgledaju kao da su neki Ajntraht Frankfurt.. 

 

Ispucali smo jedan kiks, imamo još jedan do kraja sezone. :D

 

 

 

Link to comment

Uh, ovaj drugi penal...

 

Sve u svemu mrsavo, ako se Dijabate ne pokaze kao epski jebac keve i ne nadjemo krstenog golmana, bice sezona gotova u septembru.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...