Jump to content
IGNORED

fk prtzn 2022/23


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

nismo bilo toliko loši koliko se moglo očekivati. niti su oni bili dobri kao što bi se moglo očekivati. sve u svemu predstava ispod proseka. na osnovu drugog poluvremena koje sam gledao, a čitam da je prvo bilo još gore. neutralan posmatrač teško da bi poverovao da se radi o susretu dva tima koja pretenduju na ligu šampiona.

 

gol sam pogledao, deluje da smo ga primili slučajno, sticajem nesrećnih okolnosti.

 

predstoji bitka za drugo mesto, koja može biti vrlo interesantna. nadam se će Duljaj uspeti da uvede malo reda i discipline u ovu divljinu.

Link to comment
53 minutes ago, J.R. Cash said:

Sudjenje je bizarno, sudija ne zna gde se nalazi, simpaticno je pogubljen, ali nije kao da je uticao na rezultat.

 

sudija se ne mesa u svoj posao na ovom snimku

ali erakovic i posebno dragovic ... radovanje za crveni ... beda kao takva

 

 

  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment

btw. drago mi je da je Belić ok, ono uopšte nije naivno izgledalo. nisam zapamtio koja budala ga je pokupila onako, izgledalo mi je da je Pešić, ali nisam siguran. Belić je bio najbolji na terenu danas, prolazna ocena. i više od toga.

 

nivo adrenalina i nervoze je svakako bio preveliki, odnosno nesrazmeran realnom značaju utakmice. ajd da je neko finale u pitanju ili derbi koji rešava titulu. a nije ništa blizu toga.  

Edited by Ted
  • +1 1
Link to comment

Posle derbija lekari Partizana su odveli mladog vezistu u bolnicu na pregled.

 

Kristijan Belić je trenutno u bolnici gde mu je urađen skener glave. Zbog udarca koji je zadobio, čeka se na pregled kod neurohirurga, a zatim će otići na ušivanje posekotine od četiri centimetra”, saopšteno je iz kluba dva sata posle derbija.

Link to comment

Jezive ekipe.

Nestvarno mi je da će jedan od ova dva tima za 6 meseci igrati grupe LŠ, a drugi kvalifikacije za istu.

Edited by Godfrey
  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, Godfrey said:

Jezive ekipe.

Nestvarno mi je da će jedan od ova dva tima za 6 meseci igrati grupe LŠ, a drugi kvalifikacije za istu.

 

Zvezda će igrati grupe, a briga im je samo da ne posluže kao topovsko meso. ako planiraju ovako da igraju, bolje i da ne igraju. mada onima gore se realno jebe za to, velika para će da dođe, taman izgubili sve utakmice u gupi sa 6-0.

 

šta ćemo mi da igramo, ostaje da se vidi. sa ovakvim raspad stanjem u kome se klub nalazi, LK je vrh vrhova. sve ostalo je garant za neviđene blamaže i neugodnosti, negativne rekorde itsl.

Edited by Ted
  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, MiddleClass said:

Vi imate minimum zagarantovane grupe LE

 

nemamo, treba da budemo drugi, što nije izivesno. umeli smo mi da budemo i treći u ligi. sad bi mogli da budemo i četvrti, ako TSC i Čukarički nastave da skupljaju bodove, a mi da se raspadamo ili da se ne sastavljamo dovoljno brzo.

 

a sve i da budemo drugi, sa ovom upravom i sportskim direktorom na nos bi nam izašla grupe LE.  evo neka svako zamisli Partizan u nekoj grupi LE od ove sezone. npr. sa Fejnord/Lazio ili Sosjedad/MUN kombinacijom ili Betis/Roma ili Arsenal/PSV. neka hvala. ne znam samo u kom bi šeširu bili, ako bi bili u drugom onda je malo lakše, ali ni to ništa ne znači. u KL smo bili u prvom šeširu pa smo se baš usrećili sa tom povlašćenošću.

Link to comment

ako misliš da bi opet upeli da izvedemo magiju, ok.

 

realno, Keln je za klasu ispod svih gore navedenih. Nica je tu negde.

 

ja prvi bih voleo grupu sa Arsenalom i PSV-om, pod uslovom da se u prelaznom roku napravi osnova da možemo to da igramo. a ne da molimo Boga dal će da izvedu dgugi tim ili neće biti baš motivisani da nas urnišu. ne može se sa Saničaninom u LE.

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...