Jump to content
IGNORED

fk prtzn 2022/23


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

2 hours ago, Ted said:

kamo taj upravni odbor? oćel prihvatiti odgovornost ili neće? živ nisam.

 

mada vidim da je u zemlji čokolade i marmelade Ivice Kralja sve u najboljem redu. pripremamo se polako za leto i Evropu. kako, to niko ne zna. i sve je ovo draž fudbala. čovek je stvarno bolid, a nekad mi je bio simpa. draž fudbala je da se klub razvaljuje i pljačka godinama i da svi ćute i prave se da je sve ok.

E došao da kvotujem ivicu iz zemlje lalalenda gde mu još samo fali marica pa da zajedno grickaju kuću od čokolade dok čekamo žreb za LŠ....

 

Kaže ivica [quote] Teško je u ovom momentu da analiziramo šta se sve dešavalo u prethodnih dve nedelje, ali to je draž fudbala.[/quote]

 

teško je... Veoma je teško kad si nesposoban i kad ne znaš šta ti je posao.

 

Draz fudbala da te zgazi GAT i Šerifovići pa da izvuces bod. A spremas se za kućicu od čokolade. E moj Ivice jebote Vucela u dupe.

Edited by Azdaja
Link to comment

Koliko je samo bio simpa kada je one hladne večeri u Njukaslu skidao penale a pre toga lopte sa gol linije u 120. minutu.

 

Sada si pao najniže Ivice…

  • +1 4
  • Hvala 1
Link to comment
12 hours ago, gone fishing said:

pitala biki novog trenera šta bi on preneo iz šahtjora u pfc, on joj odgovori predsednika i budžet :lolol:

Kako li je reagovao cestiti Vucela na ovo :D

Link to comment

oh, večeras je derbi. srećna okolnost je što neću moći da gledam. prvo poluvreme sigurno, možda pristignem u toku drugog.

 

što se tiče prognoze, samo Bog zna šta mi možemo da uradimo i na šta će to da liči. ako i on zna, verovatno se i on, siroma, sludeo.

Link to comment
On 1.3.2023. at 23:34, Arthur Kirkland said:

Kako li je reagovao cestiti Vucela na ovo :D

Mislio je na predsednika države :rolleyes:

Link to comment
On 1. 3. 2023. at 23:34, Arthur Kirkland said:

Kako li je reagovao cestiti Vucela na ovo :D

 

zapalio tompus, podigao umorni pogled ka slici Če Gevare, otpio gutljaj viskija, protresao čašu da zazveče kockice leda, to ga smiruje,  te nastavio da broji i obeležava svežnjeve evra i dolara. utom ulazi Vazura, sa crnom vrećom u ruci i pita "Šefe jel gotovo? Kombi je stigao."

Edited by Ted
  • Haha 6
Link to comment
27 minutes ago, Ted said:

oh, večeras je derbi. srećna okolnost je što neću moći da gledam. prvo poluvreme sigurno, možda pristignem u toku drugog.

 

što se tiče prognoze, samo Bog zna šta mi možemo da uradimo i na šta će to da liči. ako i on zna, verovatno se i on, siroma, sludeo.

Ja odoh u rupu, kad je najteže nas je najmanje :D Jedino što je pod must je da stignem u kafanu pre, ipak nisam toliki mazohista trezan da idem tamo.

 

A što se tiče očekivanja, jedino da ne gledamo onog ludog Saničanina pa možda i izvaćarimo neki x. 0-0 i da pevamo.

  • +1 2
Link to comment

Igor Duljaj trener posta,

posta i reče dosta,

dosta bilo crvenog terora,

Pusijeva ja ću biti noćna mora

 

u pekari leba beli cvrči,

dok na Rajku Igor protivnike prči,

prči Igor i milosti nema,

plače Terza ode mu mušema

Edited by Ted
  • Haha 4
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...