Jump to content
IGNORED

fk prtzn 2022/23


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

54 minutes ago, Bogotac said:

uprava stabilna:kecman:

Najstabilnija moguća. Navijači Partizana - samo vučiću da se ne zamerimo, ne diramo ništa, može i u drugu ligu da nas strpa. Govna smo, ona prava ... retka.

Link to comment
10 hours ago, Ted said:

o jbt. par sati sam proveo u kolima i svašta se dešava. još nije počela licitacija?

 

prema mojim saznanjima, iz dobro obaveštenih izvora, nekoliko kandidata je u igri.

 

Dragorad Slijepčević, trenutno pomoćni trener FK Rakovica. Nije igrao fudbal, al ga voli.

 

Milorad Stošić Stole, sportski direktor Sloge iz Lipničkog Šora. Igrao uspešno levog beka u Šoru. Toliko uspešno da je završio na probi u Mačvi. Bio je pred ugovrom, ali je pod pritiskom oca ipak otvorio radnju za izradu i promet pogrebne opreme. Otac troje dece, vozi Pasata novijeg.

 

Stojko Crvenkov, šumar iz Azaznje, svojevremeno zadnji vezni FK Zabela. Posle se preselio u ustanovu Zabela, jel su mu nešto nemestili neki bezobraznici. Trenutno je slobodan. Ne znači da će dugo.

 

Džudža Faludža Okereke Čuke Bo. Najinteresantniji kandidat. Vazura je dobio pismo u kome se navodi da je u Nigeriji preminuo izvesni vrlo bogat čovek. Izvesni vrlo bogat čovek ostavio je zaveštanje u kome navodi da će isplatiti 10 miliona dolara onome ko njegovog sina Džudžu uspe da dovede na mesto trenera FK Paritizan. Taj izvesni vrlo bogat čovek koji je, na žalost, preminuo, pokoj mu duši, pre 50 godina bio je u SFRJ, za doba nesvrstanih, i završio Školu učenika u privredi u Paraćinu. Kojom prilikom se, izvesni vrlo bogat čovek, koga više nema, slava mu, zaljubio u Partizan i pratio sve utakmice. Dok ga porodični posao nije vratio u Nigeriju. Treba znati da je, sada već pokojni, neka mu je laka zemlja, vrlo bogati čovek iz Nigerije, umro u dresu FKP, ali nije, o tugo Božija, doživeo svoj san da mu sin trenira voljeni klub. Tako stoji u pismu, očinjeg mi vida. Uslov je samo da Džudža postane trener, barem za pola sezone i da mu se skromna plata (100.000 evra) isplati unapred. Čim Džudža oposli ovo i otisne se ka Nigeriji na letnju pauzu, leže nam 10 miliona dolara. To je volja izvesnog čoveka, vrlo bogatog, ali tragično preminulog, anđeli neka ga čuvaju.

 

 

 

 

kako te ne mrzi volko da kucaš leba ti

  • Haha 4
Link to comment

treba nam neko jači tipa švaba đorđević ili onaj iz kruševca što su ga pedalirali prošlo kolo. mada mislim da bi se simo krunić nabolje uklopio

Link to comment

ponavljam svoju ideju od pre par meseci. Natho na klupu, Savo sportski direktor, neki lik sa licencom privremeno dok je Natho ne dobije. 

 

u idealnoj varijanti Mijatović predsednik.....i da se polako vraćaju naši u klub. sve to podrazumeva novu upravu, skupštinu itd..... verovatno powered by Ostoja and comp

 

znam da se ništa od ovog neće desiti.....al eto

Link to comment

odložilo nam zbog radi vremenski uslova, lepo je znati da su pravila prilagodiva stanju na tabeli

 

jebem ih usta(zajednicu prvoligaša ili ko već odlučuje)

  • Hvala 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...