Jump to content
IGNORED

fk prtzn 2022/23


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

1 hour ago, Glass Joe said:

Ne znam na osnovu cega ste ocekivali prolaz u dvomeču ovaj Sherif je legija stranaca, prezimljavanje u Evropi je puna kapa za nas klupski fudbal, isto kao nekad u SFRJ


Mozda na osnovu toga sto bismo ih i ovakvi  van forme, s trenerom hobistom, nikad gorom atmosferom, u stanju raspada kluba, rutinirali da ne gajimo stopere kamikaze. To je jedan sklepani penis od tima bez takmicarske utakmice, koji je u ovoj rundi mogao da eliminise samo nas u autodestruktivnom modeu odvrnutim na 11, taman da igraju s 11 Marsovaca.
 

16 hours ago, Ted said:

gledam ponovo golove i ovaj horor. ja ne mogu da razumem ovo što je Saničanin uradio. jedino logično objašnjene bi bilo da je uradio namerno, a to mi je opet teško da poverujem. iako je najlogičnije objašnjenje. ne može da bude instinktivna reakcija, ne može štoper da ima instinktivnu reakciju da igra rukom u svom šesnaestercu. možda bi takvu reakciju imao Rikardo ili Mening, ali ne štoper, oni nemaju takve instinkte, imaju suprotne. oni drže ruke iza leđa. sklanjaju ih, sakrivaju, ne idu rukom na loptu nikako.

 

ako je uradio namerno, zašto jebote? protiv koga je to, protiv Partizana, trenera, uprave, sebe, koga? ludilo.


Uradio je zato sto je neokretni sifonjer sklon kiksevima. Nema tu neke velike misterije, osim one zasto je ta cepanica koja nas kanali kako kroci na teren i dalje u klubu, pa jos i igra ovakve utakmice.

  • +1 2
Link to comment

Мислим да је овај тим генерално лош али не толико колико се представља. Далеко је од доброг и оног што би волели али није баш ни толики одрон, најгори у историји и слично.

 

Не знам да л’ треба подсећати да смо рецимо у ‘златно доба’ 2010 ушли у Лш са одбраном у саставу Радиша Илић, Стевановић, Марко Јовановић, Крстајић и Лазевски.
Везним редом су господарили Раћа Петровић и Смиљанић а друштво им је правио 1 Неца Томић.
 

Али на страну тај подвиг, држимо се овог тима а он је је у истој сезони успео да:

 

Крене катастрофално у линглонгу и погуби масу бодова на старту

 

Промени тренера, уђе у серију добрих резултата, одигра коректан дерби, па опет заштуца у појединим моментима, проспе 3:1 код куће против Јавора у последњих 20 минута, изгуби опет код куће од Спартака 0:1 

 

Испадне из купа од друголигаша на пенале успут промашивши сва четири једанаестерца

 

Савлада два пута Келн, коректно се носи са озбиљним тимом Нице, прође нимало наивну групу

 

(скоро) преокрене 2:0 уз играча мање на гостовању скромном Словацком, па тај исти незаинтересовани Словацко не добије код куће на меч лопти за прво место у групи и прескок уопште овог кола Лк
 

Изгуби 0:4 код куће од тима који се бори за опстанак

 

И на крају победи у гостима дивљу екипу Шерифа од које јелте касније изгуби код куће 1:3 након преокрета и испадне. 
 

Дакле једна шизофрена сезона пуна  благих успона и стрмоглавих падова која ће на крају ипак да се заврши како је и почела - катастрофом.

 

Лично мислим да су играчи још и најмањи кривци за овакво стање колико год чудно звучало јер су они ти који играју. Од њих је већи кривац Петрић који је дозволио да му тим има овакве амплитуде а од њега су много већи кривци они који су га ту поставили јер су срозали клуб да нико други није хтео, који не преузимају кривицу ни за један дебакл којих се сад већ накупило с годинама, који су главни разлог токсичне атмосфере у и око клуба и који се држе позиција по сваку цену јер сматрају да им те позиције припадају.


 

Испаде чаршав на крају јбг

Edited by johan nagel
  • +1 1
Link to comment

Na pocetku sam imao potpuno drugacije misljenje o njemu, ali sada....

 

Smeker i Gospodin Covek. Pekao zanat u UK i Skotskoj - tako se vidi. Hvala Majstore Gordone, Care/ I Svaka cast sto odlazis, dosta zezanja sa ovima iz uprave Kluba i Drzave i  ostalom gamadi. Sve najbolje Care i hvala za OSAM Evro-bodova!

 

Ni Anceloti od ovih odrona (cast par izuzetaka) ne bi nista napravio a kamoli uzeo 8 bodicha. Hvala DRY!

  • +1 1
Link to comment
Quote

To znači da će Gordan Petrić sedeti na klupi još na susretu sa Radničkim iz Kragujevca, 169. večitom derbiju, mečevima sa Kolubarom i Radnikom kod kuće, odnosno gostovanju u Lučanima.

wtf igrači su i do sada igrali domaću ligu preko one stvari, na šta će da liče u ovih 5 tekmi i koliko će da se trude za već sada bivšeg trenera da grizu za pobede, jeza me hvata, kao što je ted primetio 2 mesto nije ni blizu osigurano, hortijevci se opasno nameću u trci za 3 kolo kval. za lš i osiguranu grupnu fazu le naredne sezone

Link to comment

Cisto sumnjam, sve u nasoj ligi je namesteno, zna se ko ce biti 1., 2., 3., ko ispada ko ulazi sve je potpuna lakrdija...

 

Jedino ako se naredi da FKP ne bude drugi ali za to su male sanse mislim

 

Pa Veprov glavni doprinos je sto ima garantovano 2.mesto i tu Evropu - mislim sve kako mu je naredjeno

 

 

Edited by mozzer
  • +1 1
  • Tužno 1
Link to comment

To znači da će Gordan Petrić sedeti na klupi još na susretu sa Radničkim iz Kragujevca, 169. večitom derbiju, mečevima sa Kolubarom i Radnikom kod kuće, odnosno gostovanju u Lučanima.

 

Nije Petrić nigde otišao. Tu je on još da nas kanali, makar sledećih 5 utakmica taman da izgubimo i 2. mesto.

 

Hvala ti Gordone ŠTO I DALJE UČESTVUJEŠ u razgradnji i raspadu FK Partizan u saradnji sa zločinačkom upravom. :puke:

Link to comment

o jbt. par sati sam proveo u kolima i svašta se dešava. još nije počela licitacija?

 

prema mojim saznanjima, iz dobro obaveštenih izvora, nekoliko kandidata je u igri.

 

Dragorad Slijepčević, trenutno pomoćni trener FK Rakovica. Nije igrao fudbal, al ga voli.

 

Milorad Stošić Stole, sportski direktor Sloge iz Lipničkog Šora. Igrao uspešno levog beka u Šoru. Toliko uspešno da je završio na probi u Mačvi. Bio je pred ugovrom, ali je pod pritiskom oca ipak otvorio radnju za izradu i promet pogrebne opreme. Otac troje dece, vozi Pasata novijeg.

 

Stojko Crvenkov, šumar iz Azaznje, svojevremeno zadnji vezni FK Zabela. Posle se preselio u ustanovu Zabela, jel su mu nešto nemestili neki bezobraznici. Trenutno je slobodan. Ne znači da će dugo.

 

Džudža Faludža Okereke Čuke Bo. Najinteresantniji kandidat. Vazura je dobio pismo u kome se navodi da je u Nigeriji preminuo izvesni vrlo bogat čovek. Izvesni vrlo bogat čovek ostavio je zaveštanje u kome navodi da će isplatiti 10 miliona dolara onome ko njegovog sina Džudžu uspe da dovede na mesto trenera FK Paritizan. Taj izvesni vrlo bogat čovek koji je, na žalost, preminuo, pokoj mu duši, pre 50 godina bio je u SFRJ, za doba nesvrstanih, i završio Školu učenika u privredi u Paraćinu. Kojom prilikom se, izvesni vrlo bogat čovek, koga više nema, slava mu, zaljubio u Partizan i pratio sve utakmice. Dok ga porodični posao nije vratio u Nigeriju. Treba znati da je, sada već pokojni, neka mu je laka zemlja, vrlo bogati čovek iz Nigerije, umro u dresu FKP, ali nije, o tugo Božija, doživeo svoj san da mu sin trenira voljeni klub. Tako stoji u pismu, očinjeg mi vida. Uslov je samo da Džudža postane trener, barem za pola sezone i da mu se skromna plata (100.000 evra) isplati unapred. Čim Džudža oposli ovo i otisne se ka Nigeriji na letnju pauzu, leže nam 10 miliona dolara. To je volja izvesnog čoveka, vrlo bogatog, ali tragično preminulog, anđeli neka ga čuvaju.

 

 

Edited by Ted
  • +1 1
  • Haha 5
Link to comment
17 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

negde video savudin

 

Nije on toliko blesav valjda..niko sa pola grama mozga ne bi sad postao trener FKP. 

 

Potrosili su (konacno) jebenog Stolicu, Gordana izmislili i potrosili..samo jako glup covek moze da se prihvati trenerskog posla u nasem klubu. 

O Savi imam bolje misljenje.

Link to comment

trener je nebitan. uopšte nije bitno dal će i ko će da preuzme. a naravno da niko relevantan ne bi sada došao, zato Gordan i ostaje još malo. da VV govnari porazmisle dal nekako mogu da se izvuku i iz ovog gliba. tako su i Stanojevića navukli da stane ispred njih i primi govna na sebe, potpisujući ugovor iako je znao da neće ostati. sada isturaju Gordana da kupe još malo vremena.

 

pitanje trenera može da postane bitno samo ako se uprava povuče.

Edited by Ted
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...