Jump to content
IGNORED

fk prtzn 2022/23


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Rekao sam odmah posle prve tekme da je Serif u najmanju ruku tu negde kao mi.

Jos bez Natha... Pantic prezalosna predstava, Sanicanin ne vrefi vise komentatisati...

Ovako to ide kad se ne dovefu pojacanja, kad je ovakva atnosfera na tribinama, sudija dzukac...

 

Mozda i bolje sto smo ga sada primili... ali bice izuzetno tesko

  • +1 1
Link to comment
Just now, mozzer said:

..

Ovako to ide kad se ne dovefu pojacanja, kad je ovakva atnosfera na tribinama, 

 

Mozda i bolje sto smo ga sada primili... ali bice izuzetno tesko

 

 

Jel to Ostoja poslao ekipicu da pred mec protestuje protiv fk uprave? I naredio cijelom jugu da izadje na poluvremenu i preseli se u Arenu.

 

Ne zasluzuje takvo miniranje simpaticni Petric.

Link to comment

utakmica pod kontrolom, vodiš 1-0, stvaraš šanse......i onda dođe lik i iz čista mira igra rukom u svojih šesnaest. i onda se raspadneš. i gubiš 1-2 na poluvremenu.

 

nama ne treba remont, nama treba potpuno novi tim. komplet. plus uprava i stručni štab. zapravo, od ovoga što imamo treba nam samo stadion. i par igrača što su tu.

Edited by Ted
  • +1 3
Link to comment

ne bi brainfart sani mazge ništa preokrenuo da pfc ume da igra na kontre, da ima više od 10% iskorišćenosti takvih situacija, da to znaju petrićevi puleni vratili bi se iz moldavije sa dva gola prednosti i sada bi bilo 2:2 u najgorem slučaju na ovom meču

- mi završavamo kontre sa 2 najviše 3 igrača a oni imaju uvek najmanje po 4 ili 5 ispred naših 16...

Link to comment
7 minutes ago, gone fishing said:

ne bi brainfart sani mazge ništa preokrenuo da pfc ume da igra na kontre, da ima više od 10% iskorišćenosti takvih situacija, da to znaju petrićevi puleni vratili bi se iz moldavije sa dva gola prednosti i sada bi bilo 2:2 u najgorem slučaju na ovom meču

- mi završavamo kontre sa 2 najviše 3 igrača a oni imaju uvek najmanje po 4 ili 5 ispred naših 16...

 

Ako je ista fudbalski Partizan napravio u ove dve utakmice, to je tranzicija. Sve ostalo je na drugoligaskom nivou. Jebiga, ne moze i hobi trener koji radi na vajbz i dobar fudbal. 

Link to comment
17 minutes ago, MiddleClass said:

 

 

Jel to Ostoja poslao ekipicu da pred mec protestuje protiv fk uprave? I naredio cijelom jugu da izadje na poluvremenu i preseli se u Arenu.

 

Ne zasluzuje takvo miniranje simpaticni Petric.

Bas tako.

 

Bolji je Serif, gotovo je ovo.. Sudjenje kao da igramo protiv Reala ili Milana... ok

 

To je to od ove sezone sada da vidimo sta sa upravom i da li je predvidjeno da ostanemo drugi u ligi

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...