Jump to content
IGNORED

fk prtzn 2022/23


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

neizvesno je.....postoji mogućnost da ću ići van Beograda, vreme polaska, ako ga bude, nije još definisano, ali svakako neće biti pre 17h. procenjeno vreme putovanja 2,5 do 3 sata kolima

 

dakle, opšta neizvesnost je trenutno

Edited by Ted
  • Haha 2
Link to comment
4 hours ago, mozzer said:

Niko da pomene ingeniozni potez Gorfona - ubaciti klinca Ilica u vaznoj tekmi i to umesto Belica sa zutim. DRY!

 

@Nagel 

Ne mogu da se slozim da ovaj Serif nama ne moze da napravi probleme, jesu indijanska ekipa ali daleko od toga da su bezopasni. 

Ñaravno, a posebno nakon ovakvog rezultata - treba da prodjemo i pored prekratkog rostera... ali podrzavam da igraju nasi mladi igraci, milina....


Ма капирам да кад изгубиш 0:4 од Младост Гат-а и у сладолед дуваш али стварно мислим да екипа сачињена од буквално десет рандом африканаца не може да игра озбиљан фудбал радебогдановићтм mode on и не би смела да нам прави проблем у иоле регуларним околностима.

Посебно ако причамо о елиминационој рунди европског такмичења, дакле противник за пожелети у сваком смислу.

Има ту по који солидан играч али све скупа тешка дивљина плус су у неком транзитном периоду у сваком случају ни налик тиму који је играо лш и добио Реал.

 

Ево рецимо запао ми је за око онај њихов десни бек, упутио је пар центаршутева какве нисам видео од наших бекова од сезоне 07/08 фазон.

Не значи да је добар играч али може бити јебеш га. Из Обале бјелокости, 21 година дошао за џ из Швајцарске након што је Лозана испала из лиге, тамо био стандардан. Прототип нашег омиљеног домаћинског пословања, не кошта ништа а може да буде пун згодитак.

Али ми смо попуњени на свим позицијама, нисмо ни размишљали о таквим аквизицијама јбг.

Edited by johan nagel
Link to comment

Ту има и до кретенског ограничења броја странаца али опет ако доводиш странца за џ који игра за мале паре онда може да ти буде и тај прекобројни странац па да се ротира с неким у домаћици. Ево га Андраде нам заузима место странца а не зна где удара лик.

  • +1 2
Link to comment
2 hours ago, johan nagel said:


Ма капирам да кад изгубиш 0:4 од Младост Гат-а и у сладолед дуваш али стварно мислим да екипа сачињена од буквално десет рандом африканаца не може да игра озбиљан фудбал радебогдановићтм mode on и не би смела да нам прави проблем у иоле регуларним околностима.

Посебно ако причамо о елиминационој рунди европског такмичења, дакле противник за пожелети у сваком смислу.

Има ту по који солидан играч али све скупа тешка дивљина плус су у неком транзитном периоду у сваком случају ни налик тиму који је играо лш и добио Реал.

 

Ево рецимо запао ми је за око онај њихов десни бек, упутио је пар центаршутева какве нисам видео од наших бекова од сезоне 07/08 фазон.

Не значи да је добар играч али може бити јебеш га. Из Обале бјелокости, 21 година дошао за џ из Швајцарске након што је Лозана испала из лиге, тамо био стандардан. Прототип нашег омиљеног домаћинског пословања, не кошта ништа а може да буде пун згодитак.

Али ми смо попуњени на свим позицијама, нисмо ни размишљали о таквим аквизицијама јбг.

Da pojasnim:

 

- ja utakmicu sa Mladosti, kao ni bilo koju drugu utakmicu iz domaceg prvenstva, ne shvatam ozbiljno. Ne bih elaborirao

- Ovaj Serif je izrutinirao dosta skuplji tim Zvezde, a videcemo kako ce igrati naredne kvalifikacije - evo moja prognoza je kada ih slozi ovaj trener da ce biti vrlo zjbni... ako uopste budu igrali zbog situacije... prvih pola sata su nas razbili

 

Nista ovde nije gotovo, imali smo mnogo srece i za mene je dosta dobar uspeh da se plasiramo dalje. Odlicna partija FKP juce.

 

Link to comment
7 hours ago, *edited by mod said:

Djurgarden za 1/8 njima prvenstvo počinje tek u aprilu.

A u 1/4 finalu Gordonova osveta kipranima za Stolicu.


+1 otkad znam za sebe, Partizan igra neka pretkola sa Djurgardenom. Gde je Zvone Vukić?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...