Jump to content
IGNORED

fk prtzn 2022/23


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

6 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

što?

Tako je bilo prošle sezone protiv Čeha. Ovo među kolo ne donosi bodove. Računa se tek od sledećeg.

Link to comment

Sve vise mislim da Strajnic namerno ovo radi - mislim na navijanje protiv domaceg kluba makar to bio i FKP - nasred drzavnog javnog servisa.... kao da rekontra-izkinxuje protivnike... kod starta Vujacica odmah je rekao ovo je crveni... faulovi oko naseg sesnaesterca on odmah presudjuje da je faul... najmanja polusansa za Serif dize se ton zadrhti glas.... Mislim da nije da on nesto kao mrzi Partizan ali nije partizanovac to se vidi i cuje iz aviona... mislim da je jedini pravi grobar na RTS-u Mijailovic ali ne daju mu da prenosi ovo... mislim i Aca je grobar ali on je van kategorija.... a i ne sme to tamo da se kaze....

 

U svakom slucaju hvala Strajna jos jednom! Imas Plus kod mene

 

Odlican rez, Nemac jako domacinsko sudjenje - jedino mu oprastam jer nije dunuo onaj penal u prvom makar nije bio dovoljno jak kontakt ali sve je moguce kad se hoce...

 

Pop igrac tekme, odlican je, mali Ilic odlicno odigrao, Sehovic i Menig me iskidase ali necu nista da im zamerim... Felipe odlican, Sveta - hmh - kao da je drugi igrac u odnosu na subotu... i naravno Riki.... 

 

Sa ozbiljnim pristupom i normalnim sudjenjem trebalo bi da prodjemo...

 

Ne dobija se koef u ovom barazu ali dobija se lova valjda 300k za pobedu tako nesto...

 

 

  • +1 3
Link to comment

@mozzer vodi ga kući

:fantom:

 

 

da, pop je motm

 

i fejsara je grmeo večeras, nathko van ritma al je imao nekih lucidnih trenutaka, odbrana panična al to je već bilo za očekivati

  • Haha 1
Link to comment

neverovatno je da naši odbrambeni imaju problem da nogom ispucaju loptu iz opasne zone. brate mili, raspali to, sklanjaj što dalje, da može formacija da se namesti i sve to. ali ne, to sve nešto mlako, nekontrolisano, lopta ide levo ili desno, tu u neposrednu blizinu. alo bre!!!!

Link to comment
20 minutes ago, Ted said:

ako prođemo bilo bi lepo da ne zakačimo u narednoj fazi nešto poput Fejnorda. da ne uleti Lacio ili Fiorentina.

Naravno ne može Nica.

Screenshot_20230216-143804.jpg

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...