Jump to content
IGNORED

fk prtzn 2022/23


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Jel sad treba da idu autobusom? Ili se menja mesto gde se igra?
Otvorili su vazdušni prostor već, možda neki dronovi p®olazili...

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

gamad odredila termin za derbi 02.03. 18:00

 

mi u 18:45 igramo sa albom u areni

pas, mater

 

  Reveal hidden contents

spacer.png


 

 

Svako treba da ima svoje veselje..jedan segment jugoslovenskog sportskog drustva Partizan radi na tome da nam ucini plezir. Fudbalski je, nazalost, samo statista u unapred pripremljenom vodvilju . 

 

Neka urade oni svoje protivu Moldavaca, ovo je manje bitno.

  • +1 3
Link to comment

krajnje je nazahvalno prognozirati rezultat.

 

niko ne može da kaže dal je ono pre par dana bilo privremeno ludilo, pa će struka i igrači da se saberu, otrezne i vrate na planetu Zemlju......ili će da bude kao u Maratoncima......njemu/njima se ne iplati da izlazi iz groba.

 

a realno, ne znamo ni protivnika. to očiglednio nije onaj Šerif koji je izbacio Zvezdu, pobedio Real. da jeste, verovatno bi sutra bilo vrlo nelepo.

Link to comment

Petrić:

 

"Nije problem moja naivnost u smislu toga ko je izašao i koji smo sistem predstavili. Bio sam naivan tokom sedmice, a nisam reagovao. Neki igrači su se opteretili treninzima van „Zemunela“ i to se primetilo. Dešavalo se i u prošlosti, tada sam sa strane pričao da može da se reši, ali dok ne uđete u nečije kopačke... U svakom slučaju, oni koji treniraju sa privatnim trenerima bi trebalo da obrate pažnju. To je bila moja naivnost".

 

ovo bi, u prevodu sa Petrićevog jezika, valjda trebalo da znači da su se razleteli po splavovima. ili grešim

  • +1 2
Link to comment

ovo će biti baš interesantno. posle istorijskog rezultata pre par dana, sada svedočimo sudaru dva tima, pri čemu o jednom ne znamo ništa, a od drugog nemamo blagu predstavu šta da očekujemo.

 

bolje od ovog ne može biti.....sve je u igri

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...