Jump to content
IGNORED

fk prtzn 2022/23


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

@Ted
 

Немам појма, није немогуће ни да се једноставно десило. Изашли смо у некој суманутој истумбаној поставци без задњег везног, са Баждаром, Павловићем и Рикардом.. примили два гола у првих десет минута што је свакако шок само по себи, па почетком другог пенал и још један и није било повратка више.

 

А Петрић ко Петрић није ни први ни последњи тренер који је прихавтио да игра по правилима управе и њиховог чувеног домаћинског пословања.

Од “требаће нам неколико појачања, на зиму се прави тим за лето”

до “попуњени смо на свим позицијама, зими је тешко наћи појачања, доћи ће неко само у случају одлазака или ако нађемо квалитетно појачање које може драстично да подигне квалитет екипе(читај: не нађу га)” је танка линија толико пута пређена.

Edited by johan nagel
Link to comment
53 minutes ago, Tsai said:

 

secam se ovog derbija. sa ortakom sam se kladio da zvezda , tj u njegovom slucaju partizan dobija sa 2 ili vise gola razlike. ko izgubi morao je da prodje celom knez mihajlovom od gradske biblioteke do sremske sa podignutom biblijom u ruci i da vice "sudnji dan je blizu, zmajevi ce nam pojesti decu"

 

:ziga::ziga::ziga:

 

jel ima video zapis ovog događaja :D

  • +1 2
Link to comment

Imali ste vi u istoriji teske poraze na JNA ne samo od Hajduka ili Zvezde, vec i od autsajdera.  Na primer, 1969. novopeceni prvoligas Radnicki Kragujevac pobedio je na JNA 4-1.  Nekoliko godina kasnije slicno je uradio i NK Zagreb u kupu; pobedio istim rezultatom.

Link to comment
1 hour ago, johan nagel said:

@Ted
 

Немам појма, није немогуће ни да се једноставно десило. Изашли смо у некој суманутој истумбаној поставци без задњег везног, са Баждаром, Павловићем и Рикардом.. примили два гола у првих десет минута што је свакако шок само по себи, па почетком другог пенал и још један и није било повратка више.

 

da, moguće da je to neki nauspešni Gordnov pokušaj da sačuva tim za Šerif, pošto se radi o jedinom takmičenju gde može da napravi rezultat za pamćenje (ne mislim da osvoji, ali i 1/4 finale bi bilo spektakl) i da pride rutinski dobije tim sa dna tabele kući.

 

tu se negde preračunao, kao što sam kaže možda i zbog neiskustva i neznanja, pa smo dobili ovaj horor u popodnevnom terminu. mislim, treba znati odraditi utakmicu, odnosno pobediti slabijeg protivnika u nekom nižem intenzitetu i bez puno rizika.

 

reakcije Svete Markovića kod prva dva gola su bile na nivou ranga u kome bi se susreli Begaljica i Zaklopača. reakcija odbrane kod 4. gola je bila i ispod tog nivoa. zaista je sve to bilo daleko ispod nivoa profesionalnog fudbala. to je neobjašnjivo.

Edited by Ted
Link to comment
25 minutes ago, Dimitrije said:

Imali ste vi u istoriji teske poraze na JNA ne samo od Hajduka ili Zvezde, vec i od autsajdera.  Na primer, 1969. novopeceni prvoligas Radnicki Kragujevac pobedio je na JNA 4-1.  Nekoliko godina kasnije slicno je uradio i NK Zagreb u kupu; pobedio istim rezultatom.

 

ubedljive poraze doživljavaju mnogi klubovi, mnogo veći od Partizana. ako se ne varam nema 10 dana kako je Milan dobio petardu na svom stadionu od Sasuola. neki veliki klubovi imaju i horor sezone, Liverpul recimo ne zna gde udara trenutno. desi se, bude neprijatno, pa prođe. idemo dalje. naredne sezone sve može da se okrene.

 

Partizan je sad već u jednoj dugotrajnoj spirali rđavog menadžmenta i urušava se kao klub. sistemski. Liverpul neće da propadne ako ove sezone završi kao 10. u Premijer ligi, moguće je da će naredne sezone i da je osvoji. Partizan propada, lagano i na parče, ali sasvim postojano. to je problem, nije problem ako jednu ili par utakmica odigraš ko pao sa Marsa. to se dešava skoro svima.

Edited by Ted
  • +1 5
Link to comment

Propašće ovako izvesno je......samo je pitanje vremena i forme u kojoj će to biti

 

Što ne isključuje da ćemo, on the road to hell, imati i još neki trenutak ushićenja. Kao na sahrani, kad ideš u povorci, pa uvidiš da je lep i sunčan dan i da neka ptičica peva na obližnjem drvetu. Sve je to lepo, ali ne menja činjenicu da si i dalje sa sahrani i da se krećeš ka gorbom mestu. Jedina razlika je što nije sahrana ljudskog bića, odnosno i vaskrsenje je moguće pod određenim uslovima.

Edited by Ted
Link to comment



Steta sto nismo dali bar pocasni gol da sacuvamo svoju cast. Opet dobro je sto nismo primili vise golova. Sad treba poharati tiraspolj


Šteta što nismo primili još dva

Tako se menjaju stvari
Link to comment

Smradikali (svi koji imaju veze sa ovom vlascu) me uvek iznova iznenade svojom dijabolicnoscu. Ali to je tako hbg.... kakav narod takva i... bice bolje.

 

Treba gledati na dobre stvari - hvala na novo bold podsecanje da se domaci fudbal, kao ni bilo sta drugo u ovoj drzavi, ne shvata ozbiljno, u najmanju ruku dok su oni tu.

 

Slag na torti - Stefan Babovic u FSS. Imao sam licno prilike da imam posla sa tim ultra lopovima.... uzas

 

Neka se spremi Serif!

 

Ps ako bih bas morao da protumacim ono juce opredelio bih se za Gordonov trik prema Vepru i kubancu... 

Edited by mozzer
Link to comment
3 hours ago, twisted said:

mrzeo sam stanoja, ali on u tri života ne bi izgubio ovu utakmicu.

 

slažem se.....mislim nisam ga mrzeo, ali se slažem da ovo ne bi izgubio uopšte, a naročito ne na ovakav način

 

ali mislim da on u tri života ne bi dobio Keln dva puta, sa ovim timom. niti bi prošao ovu grupu Lepe Brene i odveo nas u slatki greh elminacija

Edited by Ted
  • +1 3
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...