Jump to content
IGNORED

fk prtzn 2022/23


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

16 hours ago, *edited by mod said:

Tim u skladu sa ambicijama.

I tacno opet ostajemo samo sa Rikardom (izmorenim i starijim za 1 god) na mestu fora plus 37-godisnji penzos bez zamene kao organizator igre. Znaci Konferens na foru, u prvenstvu bez ambicija... okkay....

Link to comment
1 hour ago, MiddleClass said:

Cudi me da nema ponuda za Rikarda. Imao je dobru sezonu...

meni je još čudnije da nema ponuda za katajia, kangu i ivanića koji su izdominirali prošle sezone, bili prvi u grupi le i ništa, interes postoji samo za klinca štopera a ne za ove igrače koji prave razliku...

 

  • Haha 1
Link to comment

Ide kriza, mlade možeš da prodaš za veće pare, ove starije ipak malo teže.

Edited by *edited by mod
Link to comment

GGotivan Stolica u Telegrafu, kaze Bilo bi apsurdno da se unapred slozi da je Zvezda sampion hahahahaha... niko se ne cima sve je ok svima je sve jasno lova se obrce.... Superkul

Link to comment

Gledao sam večeras Voždovac na Krovu i ništa posebno nije Pantović pokazao. Olako izgubljene lopte, ne sjajna duel igra, bez nekih prilika i kreacija. Doduše, nisam ga gledao ranije pa je možda griješio više nego inače pod pritiskom priče o prelasku u Partizan.

Link to comment

Па да почнемо…


Stevanović – Filipović, Marković, Saničanin, Urošević – Zdjelar, Andrade, Natho – Menig, Petković, Rikardo

 

Свеже пунолетни дебитант нам је бонус јер имбецили нису способни да реше то питање како ваља већ три сезоне.

Link to comment
1 minute ago, johan nagel said:

Па да почнемо…


Stevanović – Filipović, Marković, Saničanin, Urošević – Zdjelar, Andrade, Natho – Menig, Petković, Rikardo

 

Свеже пунолетни дебитант нам је бонус јер имбецили нису способни да реше то питање како ваља већ три сезоне.

Sta je taj Petkovic, krilo?

Link to comment

Да лево крило изгледа. Кажу да је талентован и то све па ај видећемо, био је солидан оно мало против Фенера што сам видео.

 

Тек се испилио не зна ни он шта игра изгледа :D играо све помало за омладинце колко видим ал пре свега офанзивни везни/крило

Edited by johan nagel
  • +1 2
Link to comment

Vidim da se prica da su prodali Milovanovica Almeriji. On je ulazio u tu kategoriju bonusa i bas mi se dojmio kao igrac, ali igra na poziciji vaseg najboljeg fudbalera, a nisu tipovi igraca da ih gurate skupa.

  • +1 2
Link to comment

Neka bebitze neka igra malo Petko.

 

Zato i služi to pravilo, nadam se dobroj igri. Kako su ubedili Zdjelara da ostane ne znam ali se nadam da se neće zajebavati i da ostaje do kraja.

 

 

 

P.S. dajte potok posle ako moze :))

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...