Jump to content
IGNORED

fk prtzn 2022/23


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

uslovi za igru fantazija.....tačno sam znao

 

da su izašli Siti i Arsenal da igraju ovde opet bi bilo negledljivo

 

znam da je ponovljeno hiljadu puta i deplasirano, ali jače je od mene........jebem mater svima koji dozvoljavaju da se igra fudbal pod ovim uslovima. što su isti oni kojima su puna usta interesa Srskog fudbala. jel vam ovo interes taj, na kurac vas nabijem

  • +1 4
Link to comment

evo sad šansa za Napredak zato što lopta skače kao po džombama. nisu trebali naši da pristanu da igraju, nema ovde igre. pa nek kažnjavaju govnari.

 

niti igrači nit lopta može da se kreće normalno. katastrofa.

Link to comment

Залеђен је терен.

 

Најјаче је што је била никад блажа зима и што је могло да се игра цео јануар комотно и сад кад је званично почело ево мраза и залеђених терена.

Link to comment
2 minutes ago, elementary said:

Sneg ili kaljuga ?

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 

 

ja bih rekao da je ledena ploča, plus sneg provejava i duva jak vetar

Edited by Ted
Link to comment

Gordon je u top formi:

 

"Ne razmišljam šta je bil u prošlosti, niti šta će biti u budućnosti. Razmišljam šta će biti sad, kako će igrači da odigraju po teškom terenu. I razmišljam da li će mi duge gaće, koje sam navukao, biti dovoljne da me ugreju”, rekao je Petrić.

 

:ziga:

  • Wub 1
Link to comment

Не бих рекао да је толико страшно, играли смо и неке европске текме (Дњепар чувени или Шахтјор 2009) у горим условима.

 

Напредак игра топ текму не смета им ништа.

  • +1 1
Link to comment
23 minutes ago, johan nagel said:

С тим што се играчи Напретка сналазе једно десет пута боље у овим условима.

Oni su na ovo navikli.

 

A navikavati se na ovo ne bi trebalo biti normalno.

Link to comment

daj ne zezaj, ovde je samo bitno da se neko ne povredi, pošto su uslovi za tako nešto ekstremno dobri

 

a pun mi je kufer tih klubova koji su "sjajni" po ledu i blatu, oluji i provali oblaka, a u fudbalskim uslovima izgube 5-0 laganica

  • +1 4
Link to comment

kraj, dobismo ovaj užas. koliko vidim nema težih povreda, mada su četiri igrača završila tekmu sa čalmama na glavi.

 

koliko kapiram Napredak je bio bolji u prvom, a mi u drugom, pošto je vetar pičio tako i ometao prvo jedne pa druge.

 

sve u svemu, ovde fudbala bilo nije niti je moglo da bude.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...