Jump to content
IGNORED

fk prtzn 2022/23


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Koja je priča za prodaju Milovanovića? Video sam na tri različita mesta u različitim vestima da se spominje iz drugog plana kao mogućnost, a nijednu konkretnu vest koja se time bavi :huh:

Link to comment

U Almeriju, oko 3.5m plus 50% od prodaje je pominjano, Almerija trazila da sesmanje bonusi za Sadika ili procenti za Milovanovica sad se peglaju oko toga

  • Hvala 1
Link to comment
On 5.7.2022. at 16:15, mozzer said:

U Almeriju, oko 3.5m plus 50% od prodaje je pominjano, Almerija trazila da sesmanje bonusi za Sadika ili procenti za Milovanovica sad se peglaju oko toga

Zavrsen transfer 3.5m plus 10% plus 1.5m kao neki bonusi. Dobar posao, hvala Milovane za gol Anortiju i gde promasi ono sa 7 metara protiv carapa... sve najbolje decko

 

Stigao Dia, Avicin show na KZS (30 sec covek)....

 

Jos Tedic/ Pavlovic i mozda veznjak i....

Link to comment

iglica je rekao da je dolazni rok bateovim potpisom završen :dry:

 

LQkk3k1.jpg

- prilično tanak tim, nema prave zamene za rikija, kao ni za tatka, dok se stakleni pantara ne vrati u sept. ili kasnije, jbt pa da je imao otvoreni prelom obe butne kosti prošlog jula do sada bi se vratio takmičarskom fudbalu

- golmani su dokazane kiksare, šta tek reći za štopere, ona dva bizgova u najboljim godinama dozvoljavaju igraču za pola glave nižem od njih da po 3-4 puta neometen šutira sa 6-7 m u derbijima po utakmici

- narodnom heroju treba pouzdani partner a ne ova dvojica, serdar vujačić je lično bio kriv za 3 od 4 gola sočija, ako me sećanje ne vara...

  • +1 1
Link to comment

Pa dovode Tedica valjda iz mancester si ti, to je bila prica  ako ode Milovanovic, a sad kaze pbg da su poslali vozdovac u kurac i da stize novi bonus.

 

Ovaj tim je mnogo jaci od proslogodisnjeg samim tim sto vise necemo gledati pokojne lazara, jojica i miljkona. Sada se vidi koliko je ova fasisticka uprava u stvari sabotirala stanoja. Dovodili su mu te neke skartove od nase dece a cim je dosao stolica stizu crnci brzanjci

  • +1 1
Link to comment

Evo ja ću :D

 

Kako je Natko dobio srpski pasoš?

Jel ispunio uslove?

Jel sakupio 5 godina života u Srbiji?!

 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...