Jump to content
IGNORED

fk prtzn 2022/23


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

48 minutes ago, BlackGeorge said:

Bio sam na jugu, tačno na liniji lopta-stativa kad se lopta odbila, izgledalo je kao da će da izađe napolje pored gola, ali je zbog felsa promenila pravac i otkotrljala se u gol. Popeo sam se nekome na ledja kad je lopta odskočila, a i meni su se popeli na ledja 😂 to mi je možda najdraža utakmica iz hrama

 

RIP Jeso

Edited by hooyadahoo
  • +1 1
Link to comment

RIP Jesho Legendo Grobarska. Legenda.

 

I da dodam da sam deff rascistio sa sobom, 100% sam za Vazuru vs Ostoje i njegovog sljama. Znaci Vepar i ekipa iza njega dok ne dodje neko normalnije resenje. Kkp vec ne pratim a ako ovaj sljam udje i u fkp prestacu i to. Valjda nece...

  • -1 2
Link to comment

Ajmo Milivoje, inace veliki kriticar uprave do skora, na predlog Ivice Kralja postavljen kao Skaut... ajmo da palimo motore i ta jaka pojacanja od Ponedeljka.... npr... marokanac Boufal 😁

  • Haha 2
Link to comment
8 hours ago, mozzer said:

Ajmo Milivoje, inace veliki kriticar uprave do skora, na predlog Ivice Kralja postavljen kao Skaut... ajmo da palimo motore i ta jaka pojacanja od Ponedeljka.... npr... marokanac Boufal 😁

al milivojeva izjava “poziv koji se ne odbija”

:lolol:
 

 

a inače su mu opcije da popunjava tikete od 50 kinti u mocartu ili da cirka jedan espreso 3 sata u kafiću prekoputa crkve sv sisoja u pazovi


 

e moj milivoje

:isuse:

 

  • Haha 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...