Jump to content
IGNORED

fk prtzn 2022/23


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Jebo ofku, pazi sad ovo pitanje, uz ogradu da sam to skoro cuo u nekom intervjuu, nisam proveravao po almanasima, mrzi me sad da ih iskopavam

 

Dakle, koji igrac partizana je u stvari bio kapiten cileanaca 87, ali je na poslednjem mecu pred mundijal dobio crveni karton i neku veliku suspenziju pa nije isao u cile? 

Link to comment
7 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

jes, antara

 

jesi siguran da je Antara

 

sad gledam crnobelanostalgija sajt, tamo navode da je pomoćnik bio Šoškić, a Vukotić je bio tehnički direktor i pomoćnik.

 

sezona 84/85, ovako navode:

 

"Fudbalski klub Partizan je tokom sezone 1984/ 85 u svom drugom nastupu u Кupu UEFA stigao do trećeg kola i odigrao šest utakmica, svih šest pod rukovodstvom šefa stručnog štaba Nenada Bjekovića i njegovih pomoćnika Milutina Šoškića i Momčila Vukotića, koji je imao i zvanje tehničkog direktora kluba......."

 

moguće da je Antara bio pomoćnik 85/86

 

Link to comment
5 minutes ago, MocaVukotic said:

Jebo ofku, pazi sad ovo pitanje, uz ogradu da sam to skoro cuo u nekom intervjuu, nisam proveravao po almanasima, mrzi me sad da ih iskopavam

 

Dakle, koji igrac partizana je u stvari bio kapiten cileanaca 87, ali je na poslednjem mecu pred mundijal dobio crveni karton i neku veliku suspenziju pa nije isao u cile? 

aleksandar đorđević, mislim da je bilo protiv ddr-a, u subotici se igralo sigurno, pljunuo je sudiju posle nekog isiotskog faula što je svirao za nemce

  • Haha 1
Link to comment

da, evo ima ovde:

 

https://www.partizanopedia.rs/aleksandardjordjevic.html

 

"Aleksandar Đorđević je rođen 14. jula 1968. godine u Beogradu, sa Partizanom je osvojio titulu prvaka 1987. godine, kao i Kup Jugoslavije 1989. godine. Igrao je za mladu reprezentaciju Jugoslavije i nesuđeni je "Čileanac". Đorđević je, naime, bio deo te ekipe, čak i kapiten, ali je na Ervopskom prvenstvu za omladince koje je održano 1987. u Subotici, dobio crveni karton, zbog kog je kažnjen sa dve utakmice neigranja. Kako je bilo jasno da ne može da igra na prva dva meča na svetskom prvenstvu u Čileu, selektor je odlučio da ga ni ne povede na šampionat."

Link to comment
18 minutes ago, Ted said:

 

jesi siguran da je Antara

 

sad gledam crnobelanostalgija sajt, tamo navode da je pomoćnik bio Šoškić, a Vukotić je bio tehnički direktor i pomoćnik.

 

sezona 84/85, ovako navode:

 

"Fudbalski klub Partizan je tokom sezone 1984/ 85 u svom drugom nastupu u Кupu UEFA stigao do trećeg kola i odigrao šest utakmica, svih šest pod rukovodstvom šefa stručnog štaba Nenada Bjekovića i njegovih pomoćnika Milutina Šoškića i Momčila Vukotića, koji je imao i zvanje tehničkog direktora kluba......."

 

moguće da je Antara bio pomoćnik 85/86

 

D3-FA3786-F5-C5-48-E8-83-F0-7-C33-E7-E88

ovo je sezona 86/87 

ista ova fotka stoji na klupskoj stranici, ali su iz nekog razloga isekli pomoćne trenere baju marića i antaru

 

Link to comment
17 minutes ago, MocaVukotic said:

Jest, bas sam bio iznenadjen tim podatkom.

Onda je u cileu kapiten bio cini mi se zvezdin pavlovic

bio je i neki ciga(ne sećam se prezimena) on je bio kapiten te reprezentacije kad su bili kadeti ili neka niža kategorija od omladinaca. lomio nogu, pa pokidao ligamente i batalio fudbal

 

sad je carinik, što i nije tako loše

 


 

 

e

igrač iz ofke koji se vratio odigrao dve utakmice i ušao u legendu je radiša ilić

:fantom:

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
7 hours ago, Ted said:

ovo je baš zajebano, ja se nikada ne bih setio, osim ovoga za Ovijedo.

 

Buda je otišao u Sporting iz Lisabona

Zahović u Gimaraeš

 

u tom roku je otišao i Stanojković u Dagerforš, Mijat u Valensiju, Milanič u Šturm i Krčmarević u Apolon

 

E, ja se ne secam ostalih, ali sam iz nekog razloga zapamtio da je Buda otisao u Sporting a Gordon u Dandi, mislim u tom istom prelaznom roku, pa sam posle po automatizmu navijao i za Sporting i za Dandi u njihovim sampionatima :D 

  • +1 1
Link to comment

Partizan je odigrao spektakularnu utakmicu u Beogradu protiv Fenerbahčea. Završeno je 2-2. Jedan forumaš je prognozirao da ćemo utakmicu u Beogradu izgubiti 7-2, da su Turci nadrealno jaki, nama ne igra Raća itd. ko je taj?

Link to comment

Раћа је играо али је тада био трећелигашки анонимус и то му био деби практично, а нису играли Жука и појачање од милионидвеста Фејса (плус Тошић и Мореира).

 

Чувена текма, један од силних иксева које славимо као победе :D

  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...