Jump to content
IGNORED

fk prtzn 2022/23


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

4 hours ago, Ted said:

sad moram da idem. al da ne zaboravim, nešto sam hteo da vas pitam. pred sam početak prvenstva 1998/99 jedan igrač se vratio iz Atletiko Madrida u Partizan. da me ubiješ ne mogu da se setim ko je to :D

Djordje Tomic?

  • +1 1
Link to comment

e, da....te iste sezone, u toku zimskih priprema boravio je tim na tri prilično neverovatne destinacije. jel možete da navedete barem jednu?

 

ako ne možete, kao što ni ja ne bih mogao, onda bi mogli da se setite koji je to igrač, u zimskoj pauzi, došao iz ofk bgd u Partizan, a docnije će, sticajem okolnost,i ostaviti prilično krupan trag u klubu, biti predmet obožavanja i osporavanja. čaki do dana današnjega?

Edited by Ted
Link to comment

uh bio neki ljuti pacifik, sećam se reportaže iz tempa/žurnala bilo i plivanje sa ajkulama

 

iz ofke se vratio aleksandar sale salence stanojević, u tom timu je bio igrač koji se desetak godina kasnije isto vratio iz ofke i samo jedna utakmica mu je bila dovoljna da uđe u legendu? 
tko je on

 

 

 

malo da odmenim teda, ako je milošu milutinoviću i moci pomoćnik na klupi bio bik, ko je bio bikov pomoćnik kada je on postao prvi trener?

Edited by kud u maglu Simoviću
  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

uh bio neki ljuti pacifik, sećam se reportaže iz tempa/žurnala bilo i plivanje sa ajkulama

 

tako je....Hongkong, Ekvador, Kolumbija

Link to comment
4 minutes ago, Ted said:

 

tako je....Hongkong, Ekvador, Kolumbija

pa to nije na pacifiku, meni je nešto u glavi da smo bili u nekoj polineziji/bora bori/havajima

 

igrali sa reprezentacijom tog ostrva, mučeni čakar ih natrpao

Link to comment
15 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

pa to nije na pacifiku, meni je nešto u glavi da smo bili u nekoj polineziji/bora bori/havajima

 

igrali sa reprezentacijom tog ostrva, mučeni čakar ih natrpao

Ekšli, sve te tri destinacije izlaze na Pacifik :D

  • Haha 2
Link to comment
31 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

malo da odmenim teda, ako je milošu milutinoviću i moci pomoćnik na klupi bio bik, ko je bio bikov pomoćnik kada je on postao prvi trener?

 

Vukotić je negde tad završavao karijeru. da nije on?

Link to comment

jes, antara

 

 

ajde moco ti i ovo znaš sigurno

45 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

iz ofke se vratio aleksandar sale salence stanojević, u tom timu je bio igrač koji se desetak godina kasnije isto vratio iz ofke i samo jedna utakmica mu je bila dovoljna da uđe u legendu? 
tko je on

 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...