Jump to content
IGNORED

fk prtzn 2022/23


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

2 minutes ago, Mark Rothko said:

Zašto je kvota na Fener 2,2?

Nije ovo onaj stari Fener.

 

Ali dovoljno dobar za nas izgleda :D

Edited by Milošica
Link to comment

Propustio sam da nam je LL novi sponzor. Kompanija koja nema da plati vijetnamske robove u Zrenjaninu i koja je probila sve rokove za početak proizvodnje. 

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment

Odgovorno tvrdim da bih mogao da čuvam Holandera i da se ovaj ne bi video na terenu.

Andrade je odlično pojačanje pa sada imamo ukupno 3 igrača u timu.

  • +1 4
Link to comment

Andrade stvarno odlican.

 

Sve novajlije iz ovog prelaznog roka deluju dobro za sada.

 

Holender i Mening bas slabo odigrali, mora jedno krilo.

 

Vidi se Stolicin pecat, insistira da lopta ide po zemlji.

Edited by Milošica
Link to comment

Veznjaci su imali finih kombinacija i pri iznošenju lopte sa naše polovine i u građenju napada. Tu se vidi prednost kada imaš sve igrače koji mogu da odigraju iz prve i podele tačan pas (Fejsa, Andrade i Natho).

Klinci su imali po koji fin potez, ali generalno nisu uspevali da stvore neku smišljenu igru.

 

I to bi bilo to od pozitivnih stvari. 1 šansa i 1 dobar šut na prijateljskoj protiv ekipe sa kojom možda igramo u Q za LE je premalo. Ne mogu da kažem da su nas izdominirali, ali suviše je utakmica ličila na neke filmove koje smo već puno puta gledali.

Solidno pariranje pri nepovoljnom rezultatu i bez i jednog perioda dominacije ili ozbiljnog pritiska na protivnika.

 

Nije mi bila jasna ideja sa Zlatanom na CB, ne bih voleo takve pokušaje na zvaničnim utakmicama.

  • +1 1
Link to comment

Kao u pesmi „Odlazim, a volim te“.

Baš tako. Zato sam siguran da će biti i treći mandat. Bar oproštajna utakmica“.

Dok govorite o Partizanu glas vam drhti, ruke tresu, oči cakle. Šta je to?

„Emocije, brate...“

 

 

Stojke legenda :D

 

 

Link to comment

Jon Spencer Blues Iglica EXPLOSION!

 

Salim se, ali deluje ok. Za ovaj nas tim svakako je pojacanje. Pise se i da Milovanovic ide u Almeriju (ok) a da pokusavaju da dovedu Tedica na pozajmicu plus navodno jos 1 igraca....

  • +1 3
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...