Jump to content
IGNORED

fk prtzn 2022/23


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

On 14.11.2022. at 8:34, twisted said:

a prvi preduslov za to je pobeda opozicije na izborima. 

 

veće šanse ima Partizan da osvoji titulu u ovim okolnostima, nego opozicija da dobije izbore. mnogo veće, čini mi se. prošle sezone se crtalo, al smo sjebali sve nečinjenjem u januarskom roku i katastrofalnim menadžementom nakon toga.

 

čak bih rekao da ima veće šanse da osvoji i Lepu Brenu, nego što su šanse opozicije na nekim izborima.

 

  • +1 3
Link to comment

Izvanredan Gordon. Sto se mene tice ako je moguce da ostane jos godinu-dve minimum... Odlican Trener i Lik, jos jednom priznajem da nisam znao i potpuno me iznenadio... 

 

 

 

Link to comment
9 hours ago, Ted said:

 

veće šanse ima Partizan da osvoji titulu u ovim okolnostima, nego opozicija da dobije izbore. mnogo veće, čini mi se. prošle sezone se crtalo, al smo sjebali sve nečinjenjem u januarskom roku i katastrofalnim menadžementom nakon toga.

 

čak bih rekao da ima veće šanse da osvoji i Lepu Brenu, nego što su šanse opozicije na nekim izborima.

 

 

 

polako, tiha voda breg roni (al ne spominjite da je ovo mnogo tiha).

 

videćemo, od opštine do opštine će na sledećim izborima svašta biti. 

 

 

ali ovo nije tema za to.

 

in the other news, na stadionu nemaju dovoljno novca za održavanje, kanda fali neki dinar 

Link to comment

Asano ga dade za propast Švaba.

 

Mali podsetnik na djubrad iz uprave. Otišao za nula dinara i još učinio da verovatno nikada više nećemo imati igrača iz Japana. :(

  • +1 5
Link to comment

To jutro je sam napisao zašto ide. Dobar je bio da trenerom ali plate i premije su žestoko kasnile. I naravno došao je na naplatu naš metod da idemo na oprost dugova pred prodaju igrača. 

Znam da po stadionu pevaju Vazura umri, ali ja sam za to da ide po redu. Prvo Vučela pa par dana da se otreznimo od slavlja pa onda može i Vazura sa njim.

Edited by *edited by mod
  • +1 1
Link to comment

A opozicija kada pobedi, prioritet će im biti da transformišu klub u ad/doo a ne da naprosto preusmere poatojeće i razradjene kanale iznošenja para u svoje džepove?

 

Mnogo vode će da proteče Dunavom pre negoli budemo videli neki prvi ozbiljan korak u pravcu dekriminalizacije fudbala u Srbiji i FKP kao velikog centra iste.

  • +1 1
Link to comment
15 hours ago, Azdaja said:

Asano ga dade za propast Švaba.

 

Mali podsetnik na djubrad iz uprave. Otišao za nula dinara i još učinio da verovatno nikada više nećemo imati igrača iz Japana. :(

 

pih, Japanska verzija Lutovca, ništa specijalno, napravili da trči ko nezdrav i baguje kad nema uplate

 

kopija. naš je original. prepoznaje se po tome što je indiferentan na novac i kad dođe na trening zapeva:

 

više volim čvarak masan

no poljubac ženski strasan

 

 

 

 

Link to comment

Sranojev trening je uvek počinjao:

1. Kinezi, mrš u Japan!

2.

 

 

3.Random vic na temu Jevreja u logoru. 

 

Srećom nije znao da je Natho musliman, pa ga je prozivao kao da je ješa. Zato je Bibras jedini ostao.

 

 

 

  • Haha 6
Link to comment
11 hours ago, Redoran said:

A opozicija kada pobedi, prioritet će im biti da transformišu klub u ad/doo a ne da naprosto preusmere poatojeće i razradjene kanale iznošenja para u svoje džepove?

 

Mnogo vode će da proteče Dunavom pre negoli budemo videli neki prvi ozbiljan korak u pravcu dekriminalizacije fudbala u Srbiji i FKP kao velikog centra iste.

 

kad budemo pobedili pričaćemo o tome.

 

tada mene vatajte za gušu za ovo obećanje. 

Link to comment

Krilni napadač Katara deluje kao dobra akvizicija za nas, mislim da se Akram Afif zove. Brz, ume da šutne loptu, ne sapliće se o sopstvene noge. To su mu otprilike svi kvaliteti, dakle puna kapa. Igra u njihovoj ligi pa bi ga klub možda pustio i bez obeštećenja u sklopu nekog fudbalskog PR-a, kao Djia i Liu onomad što su došli.

Link to comment
Krilni napadač Katara deluje kao dobra akvizicija za nas, mislim da se Akram Afif zove. Brz, ume da šutne loptu, ne sapliće se o sopstvene noge. To su mu otprilike svi kvaliteti, dakle puna kapa. Igra u njihovoj ligi pa bi ga klub možda pustio i bez obeštećenja u sklopu nekog fudbalskog PR-a, kao Djia i Liu onomad što su došli.
Zašto stati na Katarcima

Ko plati, neka igra. Nije da je novo - Babo, Šćepovići, Nenad B Junior

U Zvezdi igrao sin direktora Koka kole, Šabanov zet, bio i onaj Piksijev Japanac kad su svi vozili Tojote.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...