Jump to content
IGNORED

fk prtzn 2022/23


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Nije Zvezda Obilić. Zvezda je Obilić na steroidima. Zvezda je Obilić kad bi Milošević navijao za Obilić i zanimao ga fudbal. A mi smo wannabe Obilić. 

  • +1 4
  • -1 2
Link to comment
11 hours ago, johan nagel said:

Проблем је што ако икада мислимо ту фамозну титулу и да освојимо Петрић баш и не делује као лик који ће тако нешто да оствари.

 

 

 

to sam i rekao ranije. suviše je nonšalantan za ozbiljnije vođenje utakmice

Link to comment
14 hours ago, theanswer said:

Nije Zvezda Obilić. Zvezda je Obilić na steroidima. Zvezda je Obilić kad bi Milošević navijao za Obilić i zanimao ga fudbal. A mi smo wannabe Obilić. 

a taman je na vračaru i počela renesansa u onoj čuvenoj utakmici koje se ni velibor džarovski ne bi postideo

 

šifra “šta ste se rastrčali”

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
4 hours ago, twisted said:

 

to sam i rekao ranije. suviše je nonšalantan za ozbiljnije vođenje utakmice


Мислим да само вођење утакмица и није толики проблем, исти је рацку да л’ скаче ко опарен или седи мирно (у његовом случају незаинтересовано :D), тренер у фудбалу свакако не може много тога да промени кад почне текма, посебно не урлајући поред аут линије, шта је спремио пре то му је, плус полувреме евентуално.

 

Проблем је његов општи приступ који просто није на живот и смрт какав мора бити да би евентуално узео титулу у нашем блату. Чини ми се да просто превише опуштено прихвата киксеве као нешто што је саставни део фудбала што је генерално ок али не и у нашој лиги у којој можеш да изгубиш шансу за титулу након четири кола као што смо ми успели ове сезоне.

  • +1 4
Link to comment

Ja sam prezadovoljan, cak i ekstatican sa polusezonom. Jeste, bilo bi lepse da je minus 7 ali ni tako ne bi videli titule. Necu pisati o domacem prvenstvu do daljnjeg, titula nije ni bila realna a ni sada nije i to me ni ne zanima.

Ali mi smo jedini Klub ex-yu koji je prezimio, doneli smo u ovoj sezoni vise evro bodova za nacionalni koeficijent nego svi ostali nasi klubovi zajedno a takodje osvojili vise bodova za ovu sezonu od svih ex-yu, ukljucujzci i Dinamo Zagreb.

Dva puta sno dobili tim iz Lige 5 plus fantasticno parirali jednoj Nici koja je trenutno na 9.mestu u Ligue 1.

I sve to uz ponovo ova navijacka prepucavanja pod kontrolom drzave i sa veoma suzenim igrackim kadrom.

 

Veoma bitan zimski prelazni rok, hoceno da uzivamo na prolece u Evropi i da pokusamo da se ozbiljno spremimo za 3.kolo kvalifikacija za LS. Ako ni sada ne dovedu 2-3 ozbiljna fudbalera kao sto je to radio Djuric svojevremeno (mislim nije dovodio pojacanja) onda jesam za smenu...

 

Ali pre toga da uzivamo u vatrici iz kamina na cicoj zimi dok gledamo tekme iz Katara... i tako sve do proleca...

 

Edit: I da - HVALA GORDONE MAJSTORE ZA SVE, OSTANI AKO MOZES...

 

 

Edited by mozzer
Link to comment

u postojećoj situaciji, svejedno je da li je na mestu glavnog i odgovornog vazura ili xy čoban iz donje pripizdine. 

 

da bismo mi videli ikakvu sreću u klubu, on mora da se transformiše iz državne prćije iz koje se iznose novci u crnim torbama u akcionarsko društvo ili u najgorem slučaju doo kao čukarički. 

 

sve ostalo je zamajavanje gladnih grobara.

 

a prvi preduslov za to je pobeda opozicije na izborima. 

 

i tako, šta ima kod vas?

  • +1 3
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...