Jump to content
IGNORED

fk prtzn 2022/23


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Sta radi Chaki nevolja, nadam se da selektor prati, jer ovakvu formu mora da nagradi.

 

Kakav napredak od smotanka koji samo moze da trci do kapitena i cepaca paucine iz slobodnjaka.

 

Svaka cast Slobertsonu.

 

 

Edited by Azdaja
nepismen
  • +1 6
  • Hvala 1
Link to comment

Елем испаде Лазетић најталентованији од те млађе гарде тренера, отприлике нешто што је Ика Столица на папиру.

  • +1 5
Link to comment

bravo tsc, bravo mi.

da je bar jos 4-5 tscova u ovoj njiva ligi, druga bi se pesma pevala i kod pusilipsijevih. ali, jbga.

bi dobra tekma.

  • +1 6
  • Hvala 1
Link to comment
2 minutes ago, johan nagel said:

Елем испаде Лазетић најталентованији од те млађе гарде тренера, отприлике нешто што је Ика Столица на папиру.

 

dosao da dodam, da kad Gordon odluci da prestane da se zajebava sa fudbalom, moze Lazeta gotivniji lagano da preuzme ako mu daju govnari vremena.

 

Slozio je TSC, odlicno igraju, vidi se ideja i plan i disciplinovani su. 

 

Bravo i za njega

  • +1 3
Link to comment

imam jednu zelju, koja se sastoji od milijun zelja.

 

prva je da gordon uzi titulu i ode u evropi tamo gde nikad niko nije bio mnogo godina.

druga je da uzi partizan od svinjure, znam da je zekin ucenik, ali nije ucio da dekra od njega.

treca je da mi jebeni soulfood otcoren i da natocim eliksir mladosti.

 

 

  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, johan nagel said:

Елем испаде Лазетић најталентованији од те млађе гарде тренера, отприлике нешто што је Ика Столица на папиру.

ih od kada ja to tvrdim

:covid19:
 

 

 

nisam uspeo da vidim čakijevu minijaturu

:isuse:

sad čekam hajlace

 

 

 


 

i da, najebem se majki ovim slepcima što su radili prenos, master kamera im je bila kriva(padala na levo) kidao me je ocd sve vreme

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...