Jump to content
IGNORED

fk prtzn 2022/23


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

5 hours ago, gone fishing said:

zavisimoi od rata u ukr ako ruski klubovi ostanu suspendovani  i za narednu sezonu, krenuli bi tek od 3 kola kval za lš, što znači da bi imali obezbeđenu le i sigurnih 5 milki prihoda, u toj situaciji se svinjura možda odluči da odglumi tvorzića i da lovu za krštena pojačanja sa nadom da bi mogli do grupne faze lš :happy:

- naravno sve ovo uz uslov da uopšte budemo 2, vidimo da su se tsc i čuka ozbiljno napalili da igraju grupu naredne sezone u evropi :D

 

Ovo zvuči predobro ako je tačno. Rusi se sigurno ne vraćaju sledeće godine i bila bi ogromna stvar igrati samo jedno kolo CL kvalifikacija sa LE u džepu. Moglo bi čak i da se desi neko čudo uz povoljan žreb.

 

Jedini problem je što ćemo bez 5-6 ozbiljnih pojačanja u LE služiti kao džak za udaranje a u LŠ da oborimo rekord u broju primljenih golova. LK nam je super jer tu možemo da sakupljamo bodove, u LE bi morale da se ulože neke pare da bi stigli bodovi, a u LŠ bodova nema, samo prestiž.

  • +1 1
Link to comment
21 minutes ago, Azdaja said:

Meni da pevaju par meseci da odlazim, ja bi uzeo kredit, pojačao ekipu, izlagao kako je Jović novi Ronaldo, a Bazdar novi Zidan, uzeo još kredita i ne bih platio porez.

 

pa ti si, bre, kriminalac ;)

 

 

  • Haha 1
  • Hvala 1
Link to comment
17 minutes ago, Redoran said:

Jedini problem je što ćemo bez 5-6 ozbiljnih pojačanja u LE služiti kao džak za udaranje a u LŠ da oborimo rekord u broju primljenih golova. LK nam je super jer tu možemo da sakupljamo bodove, u LE bi morale da se ulože neke pare da bi stigli bodovi, a u LŠ bodova nema, samo prestiž.

Nisam ja toliko siguran u ovo.

 

Ova nasa grupa je bila LE nivo, a i oni skorasnji nastupi u LE gde smo za dlaku ispadali od Augsburga, AZ-a, a jednom i prosli pa posle(cini mi se) sudijske greske ispali od Plzena, pokazuju da mozemo. Nije to bilo tako davno, a i ovaj tim nije slabiji od tih timova.

Edited by Milošica
  • +1 2
Link to comment

Mislim da nam se dosta toga poklopilo i pored grozne grupe.

Realno mozemo igrati u LE i ganjati trce mesto, ali daleko od toga smo neki ozbiljan tim sa kakvim takvim ambicijama.

U LS bi bili gori od rangersa ove godine.

 

Sto je najgore vec 10 ako ne i vise godina (uz par izuzeteka) uz malo vec ulaganja bili bismo sasvim solidan evropski klub. Tipa da umesto 4,5 crnih rupa u timu imamo jednu ili dve. Tu se radi od par miliona po sezoni sa ogromnom sansom da povratis visestruko.

  • +1 1
Link to comment

Kod nas je problem sto ce na kraju uspesne sezone i kad prodjemo Lacio da nas napadnu menadzeri i da nam uzmu sve talente sto imamo. Jovic, Terzic, Bazdar, Sehovic i onda moramo sve ispocetka. 

  • +1 2
Link to comment
15 minutes ago, bags said:

 

Sto je najgore vec 10 ako ne i vise godina (uz par izuzeteka) uz malo vec ulaganja bili bismo sasvim solidan evropski klub. Tipa da umesto 4,5 crnih rupa u timu imamo jednu ili dve. Tu se radi od par miliona po sezoni sa ogromnom sansom da povratis visestruko.

 

Naravno, to su svi izvan Petice odavno provalili i krenuli tim putem. Provalio je fakin’ Mamić pre 20 godina, provalili su neki likovi iz Pridnjestrovlja i Razgrada, ali ne mogu da provale srpska stranačka goveda i pilićari.

 

  • Hvala 1
Link to comment

Па да сад је ведета Борца.

 

Које би то такмичење било између Лазара Марковића, Пантића, Нинковића, Јојића, Неце Михаиловића, како стоје ствари Филипа Стевановића и ај сад може и Љајића за највећи суноврат каријере. Неког сам и заборавио вероватно.

Edited by johan nagel
  • Hvala 1
Link to comment
4 hours ago, Ted said:

 

TSC i Čuka, na žalost, mogu da prođu jedno kolo, sa nekim bedacima, i to je to. onda se aktivira koeficijent, koji oni faktički nemaju i odmah ide opasnost da naletiš na neku Fiorentinu, Tvente, Lion isl. i tu se sva maštanja zaustavljaju. TSC i Čuka mogu da pobede Partizan ili Zvezdu u jednoj prvenstvenoj tekmi, ali zato bi u dvomeču sa nekim Kelnom ili Trabzonom verovatno primili 8-10 golova ukupno i ispali glatko.

 

da bi igrali Evropu i napravili bilo šta, morali bi da uvećaju budžet jedno pet ili 10 puta (ne znam koliko su im budžeti sada). koliko je to realno pitanje je. ja mislim da nije. a čak i sa takvim ulaganjima, pitanje je dal bi odmah nešto napravili, treba i sreće u žrebu. pa bi taj nivo morali da održavaju duže vremena.

sledeće sezone osvajač kupa ili 3 u ligi ako cigani uzmu kup startuje tek u playoff-u za le, pa kada tu ispadne ide u grupnu fazu lk, opet kažem uz uslov da rusi ostanu suspendovani profitiraće i vicešampion koji bi umesto od 2 krenuo od 3 kola kval za lš i imao grupnu fazu le u džepu

 

image.thumb.png.c28855d25ae86e9397517cdadc9dd620.png

  • Wub 1
  • Hvala 1
Link to comment
12 minutes ago, johan nagel said:

Па да сад је ведета Борца.

 

Које би то такмичење било између Лазара Марковића, Пантића, Нинковића, Јојића, Неце Михаиловића, како стоје ствари Филипа Стевановића и ај сад може и Љајића за највећи суноврат каријере. Неког сам и заборавио вероватно.

Neca Mihajlović je potpisao za Slogu iz Doboja valjda.

To je baš...

  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, Redoran said:

 

Ovo zvuči predobro ako je tačno. Rusi se sigurno ne vraćaju sledeće godine i bila bi ogromna stvar igrati samo jedno kolo CL kvalifikacija sa LE u džepu. Moglo bi čak i da se desi neko čudo uz povoljan žreb.

 

Jedini problem je što ćemo bez 5-6 ozbiljnih pojačanja u LE služiti kao džak za udaranje a u LŠ da oborimo rekord u broju primljenih golova. LK nam je super jer tu možemo da sakupljamo bodove, u LE bi morale da se ulože neke pare da bi stigli bodovi, a u LŠ bodova nema, samo prestiž.

zavisi i od sreće na žrebu, ne zaboravi da bi pfc gotovo sigurni bio u 2 šeširu za grupnu fazu le, pa bi mogao da dobije grupu sa npr

laciom

mitjeladom i

šturmom iz graca ili

grupu sa

 arsenalom

bodom i

cirihom

ili sa

jedinstvom iz mančestera

šerifom i

omonijom

- imho ni jedna od tih grupa nije teža od ovogodišnje u lk, dakle ako se neke kockice poklope realna bi bila borba za 2 u najgorem slučaju 3 mesto :D

  • +1 1
Link to comment
40 minutes ago, gone fishing said:

sledeće sezone osvajač kupa ili 3 u ligi ako cigani uzmu kup startuje tek u playoff-u za le, pa kada tu ispadne ide u grupnu fazu lk, opet kažem uz uslov da rusi ostanu suspendovani profitiraće i vicešampion koji bi umesto od 2 krenuo od 3 kola kval za lš i imao grupnu fazu le u džepu

 

image.thumb.png.c28855d25ae86e9397517cdadc9dd620.png

 

 

Ladno ovi sto ispadnu u trecem kolu kvalifikacija za LS idu direktno u grupe LE isto kao i oni sto ispadni u plejofu za LS. (Staza nesampiona)

 

To sam tek ove sezone provalio.

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...