Jump to content
IGNORED

fk prtzn 2022/23


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

1 hour ago, Redoran said:

Sa igrom od sinoć sledi nam lagano otresanje čak i od Ludogoreca a kamoli od Lacija ili Brage. Sve ove muzičke želje u vezi žreba, imaju smisla samo ako Gordon uspe ozbiljno da podigne ekipu tokom zimske pauze. I nedajbože dobije neko pojačanje koje ima upotrebnu vrednost na terenu a ne u industriji mesnih prerađevina. ako dobijemo najmanje 3 ozbiljna pojacanja koja ce nam biti potrebna i za narednu sezonu jer verovatno krecemo od 2.kola za LS, plus da se pozdravimo sa Lutarom i ostalim simpaticnim rekreativcima

Mala ispravkica

  • +1 1
Link to comment

zavisimoi od rata u ukr ako ruski klubovi ostanu suspendovani  i za narednu sezonu, krenuli bi tek od 3 kola kval za lš, što znači da bi imali obezbeđenu le i sigurnih 5 milki prihoda, u toj situaciji se svinjura možda odluči da odglumi tvorzića i da lovu za krštena pojačanja sa nadom da bi mogli do grupne faze lš :happy:

- naravno sve ovo uz uslov da uopšte budemo 2, vidimo da su se tsc i čuka ozbiljno napalili da igraju grupu naredne sezone u evropi :D

  • Haha 1
  • Hvala 1
Link to comment

Turcima su gotovo svi lili svi predstavnici prošli u prolećni deo

 

tako da i to jasno govori o kvalitetu lige, a i o tim predstavnicima. nešto što mi možemo samo da sanjamo u ovom jednom večiti + sirotinja takmičenju

 

ja bi njih izbegao ako je nekako moguće

  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, shimpr said:

Lutovac mora da se dovede u red. Ako nastavi sa ovako bledim partijama, tesko da ce ga Piksi voditi u Katar

Ma on je siguran za Katar. Mene više brine hoće li voditi Fejsu.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, gone fishing said:

zavisimoi od rata u ukr ako ruski klubovi ostanu suspendovani  i za narednu sezonu, krenuli bi tek od 3 kola kval za lš, što znači da bi imali obezbeđenu le i sigurnih 5 milki prihoda, u toj situaciji se svinjura možda odluči da odglumi tvorzića i da lovu za krštena pojačanja sa nadom da bi mogli do grupne faze lš :happy:

- naravno sve ovo uz uslov da uopšte budemo 2, vidimo da su se tsc i čuka ozbiljno napalili da igraju grupu naredne sezone u evropi :D

Izv, ovo sigurno? Super vest

Link to comment
1 hour ago, gone fishing said:

zavisimoi od rata u ukr ako ruski klubovi ostanu suspendovani  i za narednu sezonu, krenuli bi tek od 3 kola kval za lš, što znači da bi imali obezbeđenu le i sigurnih 5 milki prihoda, u toj situaciji se svinjura možda odluči da odglumi tvorzića i da lovu za krštena pojačanja sa nadom da bi mogli do grupne faze lš :happy:

- naravno sve ovo uz uslov da uopšte budemo 2, vidimo da su se tsc i čuka ozbiljno napalili da igraju grupu naredne sezone u evropi :D

 

TSC i Čuka, na žalost, mogu da prođu jedno kolo, sa nekim bedacima, i to je to. onda se aktivira koeficijent, koji oni faktički nemaju i odmah ide opasnost da naletiš na neku Fiorentinu, Tvente, Lion isl. i tu se sva maštanja zaustavljaju. TSC i Čuka mogu da pobede Partizan ili Zvezdu u jednoj prvenstvenoj tekmi, ali zato bi u dvomeču sa nekim Kelnom ili Trabzonom verovatno primili 8-10 golova ukupno i ispali glatko.

 

da bi igrali Evropu i napravili bilo šta, morali bi da uvećaju budžet jedno pet ili 10 puta (ne znam koliko su im budžeti sada). koliko je to realno pitanje je. ja mislim da nije. a čak i sa takvim ulaganjima, pitanje je dal bi odmah nešto napravili, treba i sreće u žrebu. pa bi taj nivo morali da održavaju duže vremena.

Edited by Ted
Link to comment

kako sada izgledaju čuka i tsc, mogu da prođu prvo kolo kvalifikacija. to im je maksimum

 

tsc je u znatno boljoj poziciji od čuke, ima svoj stadion, kakvu takvu navijačku bazu što nije bez značaja

 

tim bez stadiona i sa desetak navijaca nema šta da traži protiv bilo kog kluba, a da to nisu farani, gibraltarci, andorani…

  • +1 1
Link to comment

u ovom okruženju i odnosima, jedini način da većiti dobiju konkurenta faktički je taj da država odluči da finansira (nesposredno i posredno) i treći klub. odnosno da u krug povlašćenih primi još jednog člana.

 

recimo da napucaju Vojvodini budžet od 15-20 miliona evrića godišnje ili više, što preko javnih i državnih preduzeća, što preko dilova sa nekim privatnim kompanijama - sponzorima, što na druge načine na koje večite čašćavaju po potrebi, kad zapreti neki glib.

Edited by Ted
Link to comment
6 hours ago, SNARC said:

 

Zasto bi ? 

 

Ne moze kroz konferenciju da se zaradi previse a gotovo je izvesno da cemo biti drugi u prvenstvu.

 

Oskudacija je i do sledeceg kasnog leta su prakticno mirni.

Meni da pevaju par meseci da odlazim, ja bi uzeo kredit, pojačao ekipu, izlagao kako je Jović novi Ronaldo, a Bazdar novi Zidan, uzeo još kredita i ne bih platio porez.

 

Doveo mlade sprske nade iz Bajerna i tako to i rekao da smo najjači i da nas savez ne voli.

 

Onda bi se stvari smirile. :D

 

Takva publika.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...