Jump to content
IGNORED

fk prtzn 2022/23


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

može Karabatak, može i Larnaka......ove Norvežane zajebi, tamo je verovatno -35 u najtoplijem delu dana u februaru + je garant veštačka trava

Edited by Ted
  • Haha 1
Link to comment
8 minutes ago, BlackGeorge said:

 

Ja sam zadovoljan. Upali smo u očiglednu krizu, ali dok smo bili u formi bili smo kaznena ekspedicija u grupi. Prilikom izvlačenja grupa mislio sam da nema ništa od daljeg plasmana. Ali ipak idemo dalje i igraćemo 1/16 finala. Ako povratimo formu očekujem lagan prolaz u 1/8 finala.

Odličan je ovo tim, treba ga samo nadograditi dobrim bekom, štoperom i jednim odličnim zadnjim veznim.

 

Čestitke momci!

 

Ja isto zadovoljna, realno bolje nego sto smo ocekivali (i nego sto je na pocetku sezone delovalo :ph34r:).

I one dve utakmice protiv Kelna su bile rapsodija, druga posebno tako da kad se sve sabere i oduzme pokidali smo, i tek cemo da pokidamo.

 

Samo ne Šerif iz Tiraspolja :D

Link to comment

radi se o ekipi koja je izgubila na Agropapuk areni, pa posle par dana pobedila Keln u gostima

 

šta je bolje na žrebu Bog sveti zna......ali je zato pametno čitati i praktikovati preventivne mere kojima se sprečavaju kardiovaskularna oboljenja, redovna šetnja, manje masnog i začinjenog, brokoli umesto kulena, surutka umesto piva, i tako to

Edited by Ted
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...