Jump to content
IGNORED

fk prtzn 2022/23


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Jeziv nastup FKP-a ali imajuci u vidu da su na kraju rezultat cuvali mladjani Samed i Covek zvani Lutarra ne postoji prostor za vecu kritiku.

Dakle imamo 8 bodova za koef i igramo 1/16, zreb je valjda u Ponedeljak.

 

Masivan Rispekt za Cehe, igrali su svih100min kao da ne postoji sutra.

 

Znaci.... P R O L E C E....... fino ususkani pod cebence pratimo SP i gledamo bele pahulje u Decembru mesecu....

  • +1 3
Link to comment

Vidljiv je pad u formi zadnjih 4-5 utakmica, tako da ovo je do jaja. Nesto mi se cini da petric sta je uradio uradio je, pocinju da isplivavaju rupe u znanju

  • +1 3
Link to comment

Loše smo odigrali, ali dobro.

Da nam neko ponudio drugo mesto uz jedan poraz pre starta grupe...ma oberučke.

 

Ogromna stvar sa pobedom mogla da se napravi.

 

'Ajmo mi!!

 

  • +1 3
Link to comment

^^bojim se da si u pravu, u evropi smo pročitani

sad ostaje da vidimo kako će proći ova zimska, nikad duža pauza

 

ima vremena da ih spremi kako misli da treba

Edited by kud u maglu Simoviću
  • +1 1
Link to comment

Nismo napravili jednu krštenu akciju u napadu, oni su imali bolje šanse, u duelima su nas otkinuli. Gol smo dali jer nas je njihov igrač častio penalom, bez toga ne bismo prismrdeli golu i lagano bismo izgubili. Bod da se šutamo u dupe od sreće i to je to. Sreća je da ovi realno nemaju kvalitet za golove u nadoknadi vremena, ipak to nisu Nemci ni Holanđani.

  • +1 2
Link to comment

Još je mogao bi Riki da ga da na kraju ali bi bilo previše pa je golman skinuo ipak.

 

Šizofrena ekipa, otresemo Keln, bar a bar sa Nicom i onda dva nenormalna X sa Slovackom.... Bliži smo bili X u Nici nego 1 danas.

 

Ali dobro da je neko nudio prolazaka dalje posle žreba, nema ko ne bi uzeo drugo mesto.

  • +1 1
Link to comment

Прелуд је Петрић, никад се нећу навићи на оволики бол у курцу.

 

Каже брат све је супер, он је свиме задовољан, могли смо можда и да победимо али боже мој питају се и Чеси. Он може и сутра да оде јебе му се.

  • +1 2
  • Haha 1
  • Hvala 1
Link to comment

ne bih ja nikakve dalekosežne zaključke izvodio.

 

prilično je jasno šta se dogodilo, a još je jasnije da to nema veze toliko sa kvalitetom igrača, koliko sa njihovom spremom, odnosno umorom i ritmom utakmica, te suženim rosterom.

 

setićemo se da smo istoj ovoj ekipi dali tri gola u gostima sa igračem manje. sve je isto što se tiče kadra kao i tada, i kod nas i kod njih, jedina je razlika u umoru i ritmu utakmica. i to je ono što smo večeras gledali, al na sreću nismo platili.

 

mesta za kritiku ima svakako, al nije vreme sada. treba se setiti gde smo i šta smo bili, koliko pre dva meseca. i šta smo mislili o šansama za prolaz grupe.

  • +1 1
Link to comment
12 minutes ago, Midgeta said:

Bravo i za fudbalske lutke :ziga:

 

Jeste bilo pakleno ovo (mada nisam gledala sve), ali necemo da cepidlacimo, jbg sad 

 

Ja sam zadovoljan. Upali smo u očiglednu krizu, ali dok smo bili u formi bili smo kaznena ekspedicija u grupi. Prilikom izvlačenja grupa mislio sam da nema ništa od daljeg plasmana. Ali ipak idemo dalje i igraćemo 1/16 finala. Ako povratimo formu očekujem lagan prolaz u 1/8 finala.

Odličan je ovo tim, treba ga samo nadograditi dobrim bekom, štoperom i jednim odličnim zadnjim veznim.

 

Čestitke momci!

  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...