Jump to content
IGNORED

fk prtzn 2022/23


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

5 minutes ago, ZokiAsov said:

Rutinski. Mada trebalo je puniti vise nasibanog lalata, 8,9 nula bi bilo bogougodno

Ali Lalat kao da u poslednje vrijeme uživa kad ga prozivamo. Imam osjećaj da bi bio sjeban kad bi ga iskulirali.

  • Hvala 1
Link to comment
1 minute ago, BWA said:

Ali Lalat kao da u poslednje vrijeme uživa kad ga prozivamo. Imam osjećaj da bi bio sjeban kad bi ga iskulirali.

Ne treba ga prozivati tuzno je sve to. Izgleda ko rej liota kad ga juri helikopter u onom filmu.

Ali ne slazem se sa kumsom. Ako su igrali sa drugom postavom trebalo im je dati 12 komada. Sto bi nasi stari rekli  ne trazim milost, niti bi vam je dao.

  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, kud u maglu Simoviću said:

kako bi jebao mater baždaru za ovo skidanje dresa(pogotovu ako sam dobro razumeo da mu je ovo drugi put)

 

Ne samo zbog kartona..nego je ruzno da skidas i bacas dres. To se prosto ne radi.

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, BWA said:

Ali Lalat kao da u poslednje vrijeme uživa kad ga prozivamo. Imam osjećaj da bi bio sjeban kad bi ga iskulirali.

 

Ne slažem se, on pokazuje da uživa a u stvari u glavu mu je ludilo zbog toga i boli ga strašno. Ali ne treba ga prozivati više, on je u ovom momentu samo tužna životna priča. Da mu naprednjaci ne nameštaju angažmane sad bi bio u Zadruzi i to je vrhunac. On i Miki da se kolju na relaciji grobari cigani ko u trećem osnovne

  • Haha 4
Link to comment
3 hours ago, BWA said:

Ali Lalat kao da u poslednje vrijeme uživa kad ga prozivamo. Imam osjećaj da bi bio sjeban kad bi ga iskulirali.


Наравно да ужива и увек је уживао. Сморио би се као пас да га нико не јебе два посто. Данас је од 90 минута једно 37 без претеривања посвећено јебеном Лалатовићу. Вау Лалатовић наркоман, хаха жена му је курва 8/2 прозивке.

  • +1 1
Link to comment
9 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

mrtvo slovačko odložilo meč sa spartom

kanda nešto spremaju

:huh:

 

naravno da spremaju. useravanje Partizanu u život, u trenutku kada plasman dalje izgleda kao neminovnost, je neka vrsta izazova u modernom fudbalu

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...