Jump to content
IGNORED

fk prtzn 2022/23


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Keln pobedio Slovacko.

 

Bod u poslednjem kolu nam je dovoljan za prolaz. Ako Nica ne izgubi u Nemackoj, mozemo dalje cak i sa porazom, ali hajde da ne razmisljamo o tome :D

 

U slucaju nase pobede, prvi smo u grupi ako Nica ne pobedi u Nemackoj i igramo direktno 1/8 finala umesto 1/16 finala.

 

Grobari brzi, verno se prati :D

Edited by Milošica
Link to comment

Jos jedna bitna stvar, Slovacko ce u poslednje kolo uci manje motivisan s obzirom da su bez sansi za prolaz.

 

Spoiler

Dakle sve se crta da izgubimo :D

 

Link to comment
4 minutes ago, Milošica said:

Jos jedna bitna stvar, Slovacko ce u poslednje kolo uci manje motivisan s obzirom da su bez sansi za prolaz.

 

  Hide contents

Dakle sve se crta da izgubimo :D

 

Sve tačno, samo još fali da igraju neki važan meč pa da odmore pola ekipe, ali to nije slučaj, pri dnu su tabele i igraju sa teškim fenjerašem.

 

Izgleda da im neki veznjak Travnik preskače JNA zbog kartona.

  • +1 1
Link to comment
11 minutes ago, Milošica said:

Jos Bugojno da im ne igra i na konju smo.

 

Samo Cipuljice drzi po strani..i Bog nas veselio..

 

 

1 minute ago, ZokiAsov said:

 

Valjda Augzburg

 

 

Jok, protiv Augsburga nas je vodio Ljubinko "da kazem" Drulovic..i u njegovim ocima se pre pocetka tekme videlo da smo usrali motku. 

Navijanje za Partizan me je naucilo da se bojim neke frljoke koja moze da uleti i usere stvar kompletno.

Link to comment
17 minutes ago, Milošica said:

Jos Bugojno da im ne igra i na konju smo.

I da se Jajce stisne od huka navijača na GNA™ i Bog, ovaj, general Tuđman da nas vidi!

Link to comment
5 hours ago, Lord Stef said:

Osvrnuo bih se samo na Gordonovu izjavu posle meca, "bili smo losi, kao da smo se uplasili, nismo zasluzili bod, i da smo ga osvojili, idemo dalje". Nista epohalno ali brate osvezava nakon plejade "nismo imali srece, malo nam je falilo, sudija pederu" trenera posle utakmice u kojoj si bio slabiji rival. 

 

Gledao sam malo neki "Dvougao" ili tako nesto, sa Petricem i Milojevicem kao gostima. Petric me je bas odusevio svojim nastupom. On izgleda nekako povuceno i musavo ali je u stvari izuzetno korektan sagovornik, inteligentan "no shit" covek koji se ne krije iza naucenih fraza i ne ispaljuje rafalno opsta mesta dok istovremeno glumi kao da ima fudbal u malom prstu. Ono sto me je posebno kupilo je sto se ponasa i govori kao neko ko je iznad tih sranja o tome da se dokazuje i udvara bilo kome, jasno, direktno i bez bezanja u opsta mesta.

 

Vrlo zanimljiv covek.

  • +1 7
Link to comment

U brojkama prema prvim kvotama - kvota da FKP ispadne je 4.6 (pobeda Slovackog u Bgd) puta 1.9 (pobeda Kolna) znaci oko 9....

 

Meni je Nica dosta bolji tim od Kolna ali eto bukmejkeri daju prednost nemcima....

 

Edit: Ja koji sam vecito oprezan se nadam 1 u cetvrtak (kvota je 1.7)...

Edited by mozzer
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...