Jump to content
IGNORED

fk prtzn 2022/23


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

4 hours ago, Dimitrije said:

FC Slovacko je ceski tim iz Uhearskeg Hradista (Juzna Morava) a ne slovacki tim.

 

Hvala na podatku

Mislim da PFK moze uzeti bod kako god.

  • +1 1
Link to comment
11 hours ago, *edited by mod said:

U teoriji mi i sa 8 bodova možemo da budemo prvi, na gol razliku. A u zavisnosti od rezultata sutra, možemo i sa bodom do prvog mesta.

 

Najrealnije je ipak da mi uzmemo 3 protiv Slovackog a tamo bude 1X

 

Mozemo i sa porazom dalje u slucaju da Keln dobije Slovacko a pukne od Nice ako se nisam preracunao. Jebes kalkulacije, mora se tu uzeti 3 boda i nadati se prvom mestu. 

 

Link to comment
5 hours ago, Dimitrije said:

FC Slovacko je ceski tim iz Uhearskeg Hradista (Juzna Morava) a ne slovacki tim.

ime grada znači, ugarska ili mađarska tvrđava, ne zato što su je podigli mađari, već zato što je u srednjem veku štitila moravsku od upada mađara :happy:

  • +1 1
Link to comment

Inace odusevio me Gordon i sinoc kada je uveo Andriju Pavlovica na 1:0 i to umesto Traorea - iako su bili mrtvi umorni on je pokrenuo napad i dosli smo do gola. Onda na 1:1 uvodi - jer nema koga - Lutovca (decko je simpoatican ali nema kvalitet ni za neku domacu ozbiljniju ligu) i Terzica (nikako da pokaze zasto je talenat) - i nije se moglo do boda zaista.

Iskorisceno je 100% ovog tima i ovo je apsolutni maksimum, jos jednom. Siguran sam da tu ima i rada celog strucnog stava, Adija Nadja, Duljaj u Teleoptiku mozda cak i Ivan Tomic. Svaka cast ljudi rade cist Kvalitet.

 

Za vikend nebitna utakmica i onda na Slovacko za prolaz - to bi bio zaiusta fantastican rezultat za ovaj tim.

 

A onda cekam zimski prelazni rok. Ako ostane ceo strucni stab, glavnina tima i dovedu se jos 3-4 ozbiljna igraca.... to moze da bude odlicno.

 

I da rekao sam ortaku - izgubicemo jer ne igra Andrade - ne zbog njegovog ne znam kakvog kvaliteta nego jer nam bas on treba protiv Nice. Idemo dalje. 

  • +1 4
Link to comment

pa dobro gordon je bio žrtva žreba, setimo se da je dan pred žreb najavljivo još 2-3 pojačanja do kraja prelaznog roka, a onda smo izvukli grupu smrti i odustalo se od najavljivanih zadnjeg bezveznog i krilnog igrača, posledice toga sada gledamo, realno niko nije očekivao da ćemo 2 kola pred kraj biti na 1 bod od evro proleća pa nisu hteli da se bespotrebno troše....

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
37 minutes ago, El Patron said:

 

Mozemo i sa porazom dalje u slucaju da Keln dobije Slovacko a pukne od Nice ako se nisam preracunao. Jebes kalkulacije, mora se tu uzeti 3 boda i nadati se prvom mestu. 

 

Da, u tom slučaju čak i ako Keln dobije Slovacko a odigra X sa Nicom, mi idemo dalje kao drugi zbog boljeg medjusobnog. Ali jebeš to idemo po koeficijent.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, gone fishing said:

ime grada znači, ugarska ili mađarska tvrđava, ne zato što su je podigli mađari, već zato što je u srednjem veku štitila moravsku od upada mađara :happy:

Onda bi bilo logicnije da se zovu ugarsko.

 

Los dan u kancelariji sinoc, nisam se previse potresao i  a panter se posle izivljavao nad litvancima pa mi je bilo lakse.

I dalje drzimo sve u svojim rukama, mogli smo da pobedimo slovacko i tamo  ne vidim sto ih ne bi dobili kuci. 

 

Gordon mi deluje kao lik koji zna da ih opusti i motivise da ne padaju posle par losih rezultata.

  • +1 2
Link to comment

Osvrnuo bih se samo na Gordonovu izjavu posle meca, "bili smo losi, kao da smo se uplasili, nismo zasluzili bod, i da smo ga osvojili, idemo dalje". Nista epohalno ali brate osvezava nakon plejade "nismo imali srece, malo nam je falilo, sudija pederu" trenera posle utakmice u kojoj si bio slabiji rival. 

  • +1 2
Link to comment

Keln dobio sa 0-1 imali su po penal u svakom poluvremenu. Prvi odbranio golman a drugi su dali.

 

Slovacko nabio 9 žutih u zadnja dva meča pa nije isključeno da neko preskače meč.

 

Što se nas tiče sa X sad možemo da budemo samo drugi. Ako izgubimo bitno je da Nica ne izgubi u Kelnu. A ako Nica ne pobedi u Kelnu, onda pobedom nad Slovackom idemo na prvo mesto.

Edited by *edited by mod
  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...