Jump to content
IGNORED

fk prtzn 2022/23


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

9 minutes ago, mozzer said:

Ofsajd je svirao.

 

Zasluzen poraz, Njihoiv drugi gol vratilo nam se za drugi Dijabateov gol u Ceskoj. Natho hbg kriminalan. Sada sve karte na Slovacko. Steta sto je odlozena tekma bilo bi super da igraju sutra. 

 

Sutra valjda u 13h igraju. Kako god oni odigrali treba nam bod za drugo a 3 verovatno za prvo. Mislim da ce Nica tesko do pobede u Nemackoj. 

  • +1 2
Link to comment
27 minutes ago, El Patron said:

 

Sutra valjda u 13h igraju. Kako god oni odigrali treba nam bod za drugo a 3 verovatno za prvo. Mislim da ce Nica tesko do pobede u Nemackoj. 

U teoriji mi i sa 8 bodova možemo da budemo prvi, na gol razliku. A u zavisnosti od rezultata sutra, možemo i sa bodom do prvog mesta.

 

Najrealnije je ipak da mi uzmemo 3 protiv Slovackog a tamo bude 1X

  • +1 1
Link to comment
54 minutes ago, Azdaja said:

Ako bude X tamo šta nam treba kod kuće?

 

Treba minimum nereseno sa Slovackom iz Slovacke.

U principu Partizanu i dalje igra puno mogucnosti i mali broj izbacuje PFK. Tipa da Keln dobije naredne dve a PFK izgubi kuce od Slovaka, koji bi ionako ispali pred poslednje kolo u tom slucaju, onda ispada PFK . U slucaju da Keln ne pobedi treba samo jedan bod kuci protiv Slovaka.

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, *edited by mod said:

U teoriji mi i sa 8 bodova možemo da budemo prvi, na gol razliku.

Zar nije medjusobni tiebreaker? Nica ima 8 i bolji medjusobni

Link to comment
11 minutes ago, MiddleClass said:

Zar nije svirao ofsajd?

 

Pa svirao je, a mislim da nije bio kada se pogleda snimak. Majgeri onog iz odbrane Nice je bio cist prekrsaj i on je hteo da dune na 11, koliko mi se cini, ali je onda video dignutu zastavicu pomocnika.

Link to comment

samo da čestitam momcima, nisam gledao, ali očigledno nisu prsli, raspali se isl. pružili dobar otpor. samo napred.

 

igra nam pobeda Kelna sutra. tako Slovacko ostaje bez bilo kakave šanse, a Keln koji igra protiv Nice sledeću ustaje u igri. što bi negde trebalo da znači malo lakši posao za nas kući i malo teži za Nicu u gostima.

  • +1 2
Link to comment

Da je bio var i onda penal verovarno bi se desilo sledece: belic sutira penal, golman brani, lutovac glavom u precku, natrcava terzic, pogadja loptom belica u nogu, lopta odlazi u gol-aut. Kraj. Petric podnosi ostavku kad osvojimo ligu konferencije

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
19 minutes ago, MocaVukotic said:

Zar nije medjusobni tiebreaker? Nica ima 8 i bolji medjusobni

X sutra, pa pobeda Kelna i Slovacko. Onda svi imamo po 8

  • +1 1
Link to comment

Mesčini da je bolje da Slovačko ostane u igri pred poslednje kolo i da dođu u Beograd po pobedu, jer je to jedina nada da naši fedajini ozbiljno shvate tu utakmicu, izginu na terenu i naliveni Gordonovom magijom overe proleće. Nema ništa gore od varijante "dovoljan nam je bod" ili "ovi nemaju za šta da igraju, lako ćemo".

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...