Jump to content
IGNORED

fk prtzn 2022/23


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Igrac Nice lezi u nasem kaznenom prostoru, mi trcimo kontru, ne izbacujemo loptu u aut. Hvala bogu nismo dali gol, pravda je zadovoljena. Bilo bi lepo da nas naguze 3:0

Link to comment
2 minutes ago, shimpr said:

Igrac Nice lezi u nasem kaznenom prostoru, mi trcimo kontru, ne izbacujemo loptu u aut. Hvala bogu nismo dali gol, pravda je zadovoljena. Bilo bi lepo da nas naguze 3:0

kada je igrač nice pao, lopta je bila kod njih oni su trebali da je izbace ali nisu jer su bili u prilici

zašto bi je mi onda izbacivali

 

ko ih jebe

Link to comment
6 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

kako glup gol primamo

:isuse:

 

 

Majstor Fejsa

 

Najneisplativiji igrač u istoriji fudbala

Jebo ga onaj koji ga dovede

 

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Azdaja said:

Kad smo kod Miljkona eno ga mučenik u Yerevanu tako da i nije baš da je klasa. Avaj u ovom timu bi bilo podosta minuta za njega.

 

Štaviše

Bio bi nezamenljivi šraf

Link to comment
3 minutes ago, Azdaja said:

Kad smo kod Miljkona eno ga mučenik u Yerevanu tako da i nije baš da je klasa. Avaj u ovom timu bi bilo podosta minuta za njega.

Ma može da igra i u Doboju kao Neca Mihajlović ali bi zatvorio ovu stranu čim rupčaga izađe napolje. Ekstremno glup potez puštati Miljkovića a ne nabaviti adekvatnu zamenu već pustiti ovog majmuna da nas uništava.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Nije mu ni alternativa bolja, a ni u srpskom fudbalu nema takvih igrača, kad je mogao jedan emeghara da bude RB ne znam zašta se stekaju, kao nije bitna ta pozicija, tu može ko hoće, ta neka razmišljanja iz 80ih.

 

 

 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...