Jump to content
IGNORED

fk prtzn 2022/23


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

1 hour ago, gone fishing said:

da smo igrali sa napretkom kad smo trebali, u četvrtak bi opet igrali u sremskoj mitrovici i svejedno bi igrači bili umorni

- nama je evropa slamka spasa, bez te love bi bilo teško, sa druge strane i ekipa je tada tek izašla iz priprema, sa igračima koji su došli prekasno, koji ulaze u formu tek u sep-okt, poput dijabatea iz xy razloga nam odgovara odlaganje mečeva u avgustu

- edit

tu su i teške noge od priprema, manji klubovi, napaljeni i odmorni sa željom da dobro otvore sezonu, ukratko savršen recept za kikseve

 

do te slamke spasa ove godine smo došli zahvaljujući sreći, što je Hamrun na neku foru uspeo da izbaci Levski. mnogo manje zbog odlaganja utakmica, a najmanje ili nikako zbog nečega što je radila uprava.

 

to što su teške noge, izaši iz priprema, igrači došli kasno, sporo ulaze u formu, što su manji kubovi napaljeni......to je sve naš problem (svaki klub ima neki takav ili sličan). to nije problem koji treba da se rešava propisima FSS, niti bi svrha tih propisa trebalo da bude da se maskira nečiji loš rad ili izlazi u susret zato što ne umeju da organizuju i vode fudbalski klub. upravo suprotno, ja im kategorički ne bih dozvolio tako nešto i vremenom bi ih naterao da, ili se pripreme kako valja ili nek dižu ruke od posla.

 

magična reč, ako bi čitao neko iz uprave ovo, ima samo četiri slova. plan.

 

dakle, umesto što se vitlaju sa Ostojom i Terzom, kradu/ne daju pečate, pišu saopštenja i krivične prijave i generalo kradu Bogu dane i drkaju kurac, neka se bace na planiranje.

 

uveliko bi morala da bude u toku realizacija januarskog prelaznog roka, koji bi uveliko već morao da bude planiran dosta ranije. uveliko bi morao da postoji plan i za jun, ko dolazi, koga ćemo juriti, koga ćemo čekati, koga nećemo, kome ćemo produžiti ugovor isl.

 

još nekoliko korisnih saveta:

 

-ako je trener najavio odlazak, nemoj poslovnu politiku da baziraš na nadanju da će da promeni odluku i nemoj da čekaš već traži drugog

-nikad ali nikada, ne angažuj trenera dva dana pred pripreme (osim ako objektivne okolnosti ne nameste da moraš, tipa aktuelni trener umre, raskine ugovor nenadano i nenanjavljeno isl)

- nikada ne popunjavaj roster povređenim igračima ili onima koji nisu igrali fudbal duži vremenski period, možeš eventualno jednog takvog da čekaš, ne gomilu

- popunjen roster nemaš ako imaš 30 igrača od kojih 13 možeš da upotrebiš. tada si u velikom problemu

- dovodi igrače na vreme, nije nikakavo opravdanje što je neko došao prekasno, da si planirao verovatno bi popunio ceo roster, a svakako najveći deo

- tempiraj formu, ako ti je Evropa i domaće prvenstvo u avgustu i zgusnut je raspored, spremi se za to najbolje što možeš

- ne očekuj pomoć od bilo koga, ne kukaj, ne moli nikoga, spremi se za rat na terenu

 

 

 

 

Edited by Ted
  • Hvala 1
Link to comment

samo budi strpljiv, izguglaj dejan delević i sve će biti kristalno jasno

 

sve ono što je kostadin postigao uvođenjem var-a dekica će raskurcati dok kažeš ofsajd

  • +1 1
Link to comment

Dobro, nije nam sviran ocigledan penal nad Vujacicem u 95om minutu. U redu. Ali, ko nam je kriv sto nismo razbili Napredak pre toga? 3:1, pola sata pred kraj? Ajde, more...

 

idemo dalje

  • +1 1
Link to comment

na 3:1 svira nepostojeći penal za njih, a ne svira za nas i eto od 4:1, imaš 3:2

 

što naravno ne amnestira nikoga za propuštene šanse zbog kojih je trebalo umesto tih 3:1 da bude 5-6:1

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment

Da odigramo koliko mozemo do pauze, da prodjemo Grupu sto bi bio vrhunski uspeh (bodovi, lova, vrednost igraca), i da se odradi jedan kvalitetan prelazni zimski kako dugo nije da se spremamo za narednu sezonu... Scotish Gordon's Way

Link to comment
8 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

na 3:1 svira nepostojeći penal za njih, a ne svira za nas i eto od 4:1, imaš 3:2

 

dobro de, dobili su cigani malo gurku, vidiš da opšta stvar ne ide kako treba. izduvalo se za LŠ, prelazni rok izgleda nije odrađen tako dobro kako se mislilo/činilo, nisu našli odgovarajuću zamenu za trenera, ni u ovoj drugoj Evropi ne cvetaju ruže, kući se štuca i kašlje, Terza se ućutao, makina za brojanje novčanica čami u podrumu neotvorena. ljudski je pomoći u nevolji. još samo treba neki Partizan, koji je na nivou Radničkog iz Niša, da ih pretekne.......neće biti dovoljno čamaca da pokupe sve skakače sa mosta.

 

bez kukanja, napuštanja lige i sličnih gluposti. piši, notiraj, pamti i guraj dalje. doći će jednom sve to na naplatu.

 

Edited by Ted
  • +1 4
  • Hvala 1
Link to comment

Јако је глуп аргумент “јесу нас покрали али ко нам је крив што их нисмо разбили 6:1” и слично.
Не можеш сваким меч да победиш 6:1, некад се деси да не створиш довољно прилика или се испромашујеш једноставно, фудбал је то, дешава се. 3:1 је више него довољан резултат за победу и да батица није свирао непостојећи пенал меч би се врло вероватно завршио тим или убедљивијим резултатом.

 

Дакле колико год да сам генерално против тих саопштења и прављења циркуса од лиге, на овакве очигледне грешке мора да се укаже, посебно ако је већ ситуација апсурдна да те сваки изгубљен бод удаљава миљама од титуле.

  • +1 4
Link to comment
39 minutes ago, Ted said:

 

dobro de, dobili su cigani malo gurku, vidiš da opšta stvar ne ide kako treba. izduvalo se za LŠ, prelazni rok izgleda nije odrađen tako dobro kako se mislilo/činilo, nisu našli odgovarajuću zamenu za trenera, ni u ovoj drugoj Evropi ne cvetaju ruže, kući se štuca i kašlje, Terza se ućutao, makina za brojanje novčanica čami u podrumu neotvorena. ljudski je pomoći u nevolji. još samo treba neki Partizan, koji je na nivou Radničkog iz Niša, da ih pretekne.......neće biti dovoljno čamaca da pokupe sve skakače sa mosta.

 

bez kukanja, napuštanja lige i sličnih gluposti. piši, notiraj, pamti i guraj dalje. doći će jednom sve to na naplatu.

 

 

Ja bih rekao da je juce Javor dobio gurku, ako je neko dobio gurku, osim ako se nije igrao neki fudbalski derbi za koji ne znam. Sto se nas tice, hvala na pitanju, mi smo Radnicki dobili fair & square golom iz igre, nakon sto nismo dobili penal zbog duplo tezeg prekrsaja od ovog nad Vujacicem koji je zavredeo tri Vucelina saopstenja.

  • +1 3
Link to comment

1.65 1 u Nici, cene nas nema zezanja. U Ceskoj 1.95 na Koln bilo bi dobro da padne 2 ili X2 tu pa da Koln igra na pobedu protiv Nice u poslednjem kolu ako mi izgubimo od njih....

Link to comment
3 hours ago, harper said:

 

Ja bih rekao da je juce Javor dobio gurku, ako je neko dobio gurku, osim ako se nije igrao neki fudbalski derbi za koji ne znam. Sto se nas tice, hvala na pitanju, mi smo Radnicki dobili fair & square golom iz igre, nakon sto nismo dobili penal zbog duplo tezeg prekrsaja od ovog nad Vujacicem koji je zavredeo tri Vucelina saopstenja.

 

Javor je dobio gurku u korist trećeg. gledamo efekte, ne formalnosti.

 

sopštenja nisam čitao, ne interesuju me.

 

kao što me ni titula ne interesuje naročito. interesuje me Partizan i kako igramo, trudim se da posmatram ovo kao seriju nepovezanih utakmica koje igra moj klub i trudim se da uživam u dobroj igri i rezultatima. živimo u vreme kada su ishodi gotovo svega unapred poznati ili izvezni. konkursa za radni odnos, javne nabavke, izbora na bilo kom nivou itd, isl. ne verujem da je fudbal izuzetak. tako da nisam ni fasciniran ni opterećn ishodima, trudim se da uživam u procesu i zahvalan sam treneru i igračima što mi to omogućavaju, iako se pre par meseci činilo da nema govora da ću uživati u bilo čemu. 

Edited by Ted
  • +1 4
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...