Jump to content
IGNORED

fk prtzn 2022/23


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

2 minutes ago, mozzer said:

Nisam ocekivao. Jeste Keln izasao u sarenom sastavu ali opet su poslednjih 30min igrali sa prvim timomkad su nas onako pritisli...

 

Fantasticba utakmica FKP

 

Gordon's DRY!

 

ja sam se malo pribojava večerašnje utakmice zbog “švabo je to” momenta


fantastični su bili, barabar fizički i trkački sa timom iz gornjeg doma bundeslige. što kaže el patron, oni nisu napravili šansu 180 minuta. nestvarno

 

bukvalno su svi pokidali, ako izuzmem strelce, ne znam za koga bih se odlučio da je motm. četvorica u odbrani kao sat, bez da štucnu, traore, tatko koji je izdržao na nogama(bila je drama za kisik pred kraj), čak je i pop ulivao sigurnost u intervencijama

 

motm ceo tim, ne može drugačije, vidim na sofi da je vujačić najbolje ocenjen sa 7.8

  • +1 1
Link to comment

Odličan Buda danas, na sreću niko nije iskakao da bode oči osim Bjelika al na njega smo već navikli da je mentol.

 

Bravo naši.

 

Trener nam je prevelika faca, posle poslednjeg zvižduka izgledao je kao ja kad hoću da izvedem kera kog nemam u šetnju.

Lagan.

 

Fusna mi deluje kao neko ko bi mogao da pripreti Leonardovoj sezoni u smislu lakoće igranja.

  • +1 1
Link to comment
18 minutes ago, April said:

Šta se dobija kad osvojiš Ligu Konferencija?

 

murinjo je plakao kad je osvojio, gordan nece plakati kao picka. 

  • Wub 3
  • Haha 6
Link to comment
1 minute ago, Кристофер Лумумбо said:

 

murinjo je plakao kad je osvojio, gordan nece plakati kao picka. 

 

Gordan ako osvoji bice "Pa dobro, svakako da je bila teska utakmica ali momci su odigrali odlicno i ja im cestittam. Sto bi rekao moj drug Miki sve je dobro sto se dobro svrsi, mi cemo sutra to da lepo proslavimo"

  • +1 3
  • Wub 2
Link to comment
21 minutes ago, Lord Stef said:

 

Gordan ako osvoji bice "Pa dobro, svakako da je bila teska utakmica ali momci su odigrali odlicno i ja im cestittam. Sto bi rekao moj drug Miki sve je dobro sto se dobro svrsi, mi cemo sutra to da lepo proslavimo"

Drago mi je da su igraci usli u profesionalizam, spremamo se za sledecu utakmicu

  • +1 2
  • Wub 1
Link to comment

Konačno pobeda kući protiv tima iz liga petica.

Kako nam treba pobeda u poslednjem kolu protiv Slovačkog kući za prolaz grupe, može se reči da freeroll-ujemo u Nici, a tako opušteni možemo biti baš opasni.

 

4 meča u prejakoj grupi za LK, bez poraza, Keln dobijen dva put bez primljenog gola. Crni Gordone.

  • +1 4
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...