Jump to content
IGNORED

fk prtzn 2022/23


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

1 hour ago, ZokiAsov said:

Kaze Petric Svetozar daje golove cesto jer mu je kockasta glava

Ja sam prvi pisao svasta ovde za Gordona ali.... potpuno me covek upropastio ponasanje, stavom, beogradskim smekerajem.... potpuno sam odusevljen do neverice...

 

Ovo je za mene ipak pobednicka izjava (iz danasnjeg valjda Alo sporta)

 

– Zvao me je Goran Pandurović, član Upravnog odbora. U tom trenutku sam bio u restoranu, pošto je bio petak. I ako ljudi hoće da znaju šta sam jeo – jeo sam pasulj. Sa tog nekog pasulja sam otišao i dogovorio se da budem trener Partizana. Pandurović me je zvao za vreme ručka – otkrio je Gordan Petrić za “Sportal”.

Nastavio je u istom ritmu.

 Ukusan je taj pasulj što jedemo petkom. To je neko naše društvo što stalno jede pasulj petkom. Posle toga sam otišao i dogovorio se za pet minuta. Samo me je Pandurović pitao ako potpišem tog dana da li ću voditi ekipu već u nedelju. Rekao sam „da“ i tako je krenulo sve.

 

Nema dalje ovo je pobeda

 

Flash!

 

  • +1 4
  • Wub 1
Link to comment
Quote

"Njihov stadion je sjajan, jednostavno miriše na fudabl. To je tradicija. To je duh starog fudbala. Ovo je stadion dostojan poštovanja. Očekujemo eksploziju na terenu sutra", ispričao je Baumgart.

hoće da nas zavara slatkim rečima

:fantom:

  • Haha 2
Link to comment

Kristijano najavljen u startnoj postavi, spektakl u najavi - ali podrzavam sa ovima mora da se trci i krlja.

 

Kladionicarski: Prvo pol. 2+. Tip: Zavisi od tima koji Keln izvede (smekerski su ovo s=iskomentarisali za stadion) - ako izvede prvi tim hmmmm....

 

Navijacki: X, 1:1, Izjednacuje Kristijano u drugom delu 2.pol...

 

Ajmo! 

Link to comment
3 hours ago, mozzer said:

Kristijano najavljen u startnoj postavi, spektakl u najavi - ali podrzavam sa ovima mora da se trci i krlja.

 

Kladionicarski: Prvo pol. 2+. Tip: Zavisi od tima koji Keln izvede (smekerski su ovo s=iskomentarisali za stadion) - ako izvede prvi tim hmmmm....

 

Navijacki: X, 1:1, Izjednacuje Kristijano u drugom delu 2.pol...

 

Ajmo! 

 

Ako cemo objektivno ni partizan daje tri u prvom nije los tip. Okrugla lepa kvota 40.

  • Haha 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...