Jump to content
IGNORED

fk prtzn 2022/23


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

baš su nam cakanići ovi dresovi, ne sečam se da sam ih video na predstavljanju

 

eh da, 28. minut 0:3

natko drži otvoreni čas fudbala

:ziga:

Link to comment

rutinski, ali ne preko kurca. mortivisani su da igraju i zabijaju i zato je super za gledanje

 

videćemo u drugom dal će Petrić da povuče ručnu ili će da ih pusti da igraju još 

Link to comment

Одлична текма, Петрић утегао. Не знам како је овај Вождовац сакупио оволико бодова, мада видим да имају 0:11 против нас, Цигана и Чуке што говори о озбиљности лиге ван ова прва четири клуба.

 

Дијабате класа за ову лигу.

 

Добра и атмосфера, крцата трибина на оном назови стадиону, улазило се до 30-ог минута, препознала маса Гордонов рад.

  • +1 1
Link to comment

Dragon je neverovatan lik. Svaka mu čast, baš me je oduševio. Da nije bilo one packe u kupu rekao bi da je savršeno odradio posao do sad.

 

Ko bi rekao jebte na početku sam mislio da nema šanse da izvadi iz bunara ove mučenike.

 

Jebeno stolica style

  • +1 1
Link to comment

ipak, ima jedna stvar koja mi se ne dopada.

 

rešimo tekmu za pola sata i onda u drugom poluvremenu smor. nije u redu prema navijačima, utakmica traje 90, na 30 minuta.

 

to je jedno nepoštovanje, Petriću odlazi!!! :D

 

 

Link to comment

vodio decu sinoć, bem ti stadion, dumreš dok se popneš. pa onda zapatiš stub umesto da gledaš u dalji šesnaesterac. 

 

elem, belić sasvim korektan, tražio loptu, bio svuda, borio se, da ne veruješ. belić i andrade - neprirodan par na sredini, ali su lepo izgurali utakmicu. pitam se šta bismo bez vujačića u odbrani, baš je očvrsnuo. sećam se kad je tek došao, pljuvao sam ga na sva usta. o nathu ste već rekli, deli šakom i kapom lopte na tacni. 

 

ali realno, kad napred u liniju dođu menig, rikardo, dijabate i iza njih natho, ne znam koja odbrana neće strepeti. 

  • +1 1
Link to comment
42 minutes ago, Ted said:

ne daj Bože da obe sekcije simultano rade kako valja. ne bi znali kako da se ponašamo u toj situaciji.

 

Đura frizura i Dulo bi hteli da popričaju

  • +1 2
Link to comment
3 hours ago, twisted said:

vodio decu sinoć, bem ti stadion, dumreš dok se popneš. pa onda zapatiš stub umesto da gledaš u dalji šesnaesterac. 

 

elem, belić sasvim korektan, tražio loptu, bio svuda, borio se, da ne veruješ. belić i andrade - neprirodan par na sredini, ali su lepo izgurali utakmicu. pitam se šta bismo bez vujačića u odbrani, baš je očvrsnuo. sećam se kad je tek došao, pljuvao sam ga na sva usta. o nathu ste već rekli, deli šakom i kapom lopte na tacni. 

 

ali realno, kad napred u liniju dođu menig, rikardo, dijabate i iza njih natho, ne znam koja odbrana neće strepeti. 


Плус један за “стадион” и за Белића, приметно се унормалио са погибељним стартовима за почетак.

 

Андраде ми се и даље не свиђа, некако је недефинисан, може све да покрије ал не игра ништа довољно добро што би се рекло.
Приметих му жену са ћеркицом јуче, пола терена није видела од оног здања на сред трибине (и не мислим на стуб то је посебна прича) ал јбг и ми много хоћемо све да се види, ниси зато платио карту.

 

Што се Вујачића тиче, колико год да је напредовао од доласка и даље има црне минуте често, јуче је рецимо спојио с голом оног њиховог и сјебао би гол да га није Попкела извукао, против Келна је имао неке критичне процене приликом центаршутева њихових а то би требало да му је јача страна итд.

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...