Jump to content
IGNORED

fk prtzn 2022/23


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

mislim, citat

 

"Da smo ga postigli kasnije možda bi bilo manje stresno. Možda ću u narednim utakmicama da kažem igračima da ne postignu gol u prvih deset minuta da bi to bilo drugačije. Za mene nije bilo stresno.":ziga:

 

čovek je luuuuuuuud......ja sam hteo daljinski da pojedem, trčao sam po sobi ko besna mačka

 

Koštunica se definitivno vratio na scenu, samo ne političku

  • +1 1
Link to comment

neki dan ispali u prvom kolu kupa sto je umetnost, juce dosli na posao jsd, kao, uspeli smo doci i otvoriti radnju uprkos svima

s vremena na vreme raspad, vucic ne da pare, drugi trener, tuku se navijaci

i sad ovo

odlican tim, jak mentalno, taktika vrh

bojim se samo sad debakla od kelna, ne znam jel vam radi nereseno 

ispada da je partizan  jednostavno bolji tim od kelna jer kada je imao loptu bio je opasan, ne znam kakvu mi to ligu imamo kada moze tim da izdrzi od devetog minuta sa kristalno jasnom postavkom od pocetka utakmice a protiv nemaca

fantastican uspeh

Edited by villiem
  • +1 2
Link to comment
3 minutes ago, Ted said:

mislim, citat

 

"Da smo ga postigli kasnije možda bi bilo manje stresno. Možda ću u narednim utakmicama da kažem igračima da ne postignu gol u prvih deset minuta da bi to bilo drugačije. Za mene nije bilo stresno.":ziga:

 

čovek je luuuuuuuud......ja sam hteo daljinski da pojedem, trčao sam po sobi ko besna mačka

 

Koštunica se definitivno vratio na scenu, samo ne političku

 

Evo i foto video verzija :wub:

 

 

 

  • Haha 7
Link to comment
34 minutes ago, Ted said:

mislim, citat

 

"Da smo ga postigli kasnije možda bi bilo manje stresno. Možda ću u narednim utakmicama da kažem igračima da ne postignu gol u prvih deset minuta da bi to bilo drugačije. Za mene nije bilo stresno.":ziga:

 

čovek je luuuuuuuud......ja sam hteo daljinski da pojedem, trčao sam po sobi ko besna mačka

 

Koštunica se definitivno vratio na scenu, samo ne političku

 

Petrić je jednostavno - opušten.

 

On ne živi primarno od trenerskog poziva, ovo što trenira nas mu je jednostavno bila davnašnja želja koju je napokon ispunio. On zarađuje prilično dobar novac u biznisu kod Zečevića i ovo što radi kod nas mu daje mogućnost da se opusti i sve svoje ideje primeni. Ne visi mu Damoklov mač nad glavom, pa ako mu prođu njegove dobre ideje - sjajno, ako ne, nikom ništa vraćam se biznisu. Inteligentan je, sjajno čita protivnike i priprema ekipu i priznajem da veoma uživam gledajući ovakav Partizan. Nadam se da će ovo dugo, dugo da potraje. Imamo lepe šanse za prolaz dalje, ekipu za tako nešto imamo, posebno ofanzivni deo i Gordon to sjajno koristi.

Edited by BlackGeorge
  • +1 6
Link to comment
20 minutes ago, bags said:

Ako odradimo remi sa Kelnom i dobijemo Slovacko to je to. Sve je u nasim sigurnim rukama. 

I tad zavisimo od Nice-Kelna. Ako Keln dobije Niču, opet možemo da budemo u problemu i da ispadnemo.

Link to comment

biće neizvesno do samog kraja. NIca može da pomogne ako dobije Keln, ali pod uslovom da mi ne izgubimo od Kelna u Beogradu.

 

najbolji mogući ishod sledećeg kola bi bio da pobedimo mi i Nica

Edited by Ted
Link to comment
30 minutes ago, Ted said:

najbolji mogući ishod sledećeg kola bi bio da pobedimo mi i Nica

 

To bi naravno bio idealan scenario. Ne bi bilo ipak lose i da Slovacko nekom uzme bod a da to nismo mi...

  • +1 2
Link to comment

apostrofiraotm bih dijabatea, ogroman posao je uradio i on i riki. riljali su i napred i pozadi, u svakom trenutku su vezali po tri igrača odbrane(njih dvojica) pa su ostali mogli lepo da se razmahnu, pavlović i mening, pa posle i andrade, a kod prekida su bekovi pravili pometnju

šteta što još jedan nismo uvalili, a morali smo. ozbiljan tim to rešava lagano, verujem da će se vratiti već na azurnoj obali

 

 

  • +1 3
Link to comment

Ono sto sam ispratio oko 30 min pred kraj, Slovacko-Nica, Francuzi su opet igrali u drugom pol kao na jna, branili su se i cuvali rezultat, steta sto Cesi nisu izjednacili. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...