Jump to content
IGNORED

fk prtzn 2022/23


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

6 hours ago, *edited by mod said:

Sve očekujem od ovog Partizana sem da do pobede u Evropi u gostima dodje preko ranog gola i da ostane 0:1 bravo momci.

 

Da jbt, pobeda iz 2 u 2 protiv bundesligaša, a u nadoknadi vremena bliži Partizan da duplira prednost nego oni da okrenu utakmicu onako alkmarovski. Prosto da se čovek zabrine da ne bude još ovakvih utakmica.

 

Ladno smo na klupi dobili Ivana Golca za sirotinju. Malo li je.

Link to comment

Bravo partizan.

 

Malo me bilo sramota kod onih silnih valjanja, takodje i kad god lutovac ima loptu, al aj sad da ne kenjam.

Meni se svideo pavlovic. 

  • +1 3
Link to comment
21 minutes ago, BlackGeorge said:

Kad smo već kod Pavlovića, nisam ispratio uopšte njegov dolazak. To nam je novi centarfor? Odakle je došao? Deluje ok ...

 

poslednji klub mu je bio Brondby, iz Čukaričkog je otišao 2014. u Kopenhagen. igrao je još u Rapidu iz Beča i APOEL NIkozija

Edited by Ted
  • Hvala 1
Link to comment
3 minutes ago, Plajvi said:

Sad oprezno, imate mec loptu za prolaz, nemojte opet da bude Branezac™ i Bobadilja :D

Nije lopta za prolaz. Mora i to da se dobije ali i minimum nerešeno protiv ČeškoSlovačko kod kuće. Moramo imati makar 9 bodova za prolaz. Dobro, može i pobeda protiv Nice u Francuskoj, ne pravim pitanje. :fantom:

Edited by BlackGeorge
Link to comment

ono što mi je bilo zanimljivo sinoć jeste da su, dva ponajbolja igrača, Fuseni i Rikardo, realno bili medju najslabijima na terenu.

 

takođe, jeste Keln krenuo bez pet-šest prvotimaca, većina njih je ušla u drugom poluvremenu, kad je lik sa kapom ukapirao da ulazi u problem, ali ništa se specijalno nije dogodilo njihovim ulaskom. tada smo i napravili najviše šansi.

Edited by Ted
  • +1 3
Link to comment

ima dosta do meč lopte, i kuln i nica i ovi čehoslovaci

 

 

e

dobro, i ovi iz kelna imaju neke skaute znaju i oni odakle im preti najviše opasnosti. zato je gol postigao toza, čaki(?) imao stativu, pavlović onaj volej…

Edited by kud u maglu Simoviću
  • +1 1
Link to comment

Peglacete Slovacko lagano, jos Keln na guzove opet i to je to :D

U dobroj ste situaciji, teska je grupa za ovo takmicenje, hteli ste da se besite kad ste je izvukli :D

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Plajvi said:

hteli ste da se besite kad ste je izvukli :D

kako ko, kod defetista je provejavala ta suicidna misao

mi ostali smo znalitm

  • +1 2
Link to comment

Ako odradimo remi sa Kelnom i dobijemo Slovacko to je to. Sve je u nasim sigurnim rukama. Verovatno ce se vremenom razviti i zelja za prvim mestom.

Edited by bags
Link to comment
2 minutes ago, Plajvi said:

U dobroj ste situaciji, teska je grupa za ovo takmicenje, hteli ste da se besite kad ste je izvukli :D

 

kad su grupe izvučene tim je bio u stanju kao da ne bi prošao grupu u kojoj su Mladost Begaljica, Turbina i Timok

 

u međuvremenu je Petrić preuzeo i uspeo, sveti Bog zna kako, da podigne ekipu za pet lestvica više i da napravi od mrtvaka manekena

  • +1 1
  • Haha 4
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...