Jump to content
IGNORED

fk prtzn 2022/23


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Dakle svaka cast. Nisam verovao. Evo javna pohvala za Kapitena - izginuo je kao i svi momci. Natho strasna njegova tekma. Pop i idbrana Clean Sheet. Gol Svete ponovo posle onog u 93.min. velika pobeda. Sve sa Sehovicem i Lutovcem. Nestvarno.

Hvala i treneru Kelna sto je poceo sa mesovitim timom. 

Neverovatnih 5 bodova u grupi i vec osvojena 4 boda za koef 1 rec - Milos Vazura hahahahahahaha

 

Ali Gordon NE VE RO VATNO

IDEMO!

  • +1 6
Link to comment

@Ted vidiš kako se isplati telepatski rad sa svetozarem markovićem

 

:dry:

 

 

velika pobeda, ne bih ja tu ništa nikome zamerao

tatko(i ceo tim) koji o opegla bez pardona skoro 100 minuta u ovakvom trkačkom i fizički zahtevnom meču mi je za ozbiljan :ziga:

 


 


miša pilates je dobio keln

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
2 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

@Ted vidiš kako se isplati telepatski rad sa svetozarem markovićem

 

 

ćuti, pojma nemaš šta nam se sprema narednog četvrtka, ako prođemo sa patardom u dupe da se šutamo 

  • +1 1
Link to comment
19 minutes ago, twisted said:

kakav bedak što smo trezni dočekali kraj utakmice

 

Ja cu tek sad da pijem. 

 

Nego braco tek sad mi je sinulo da sutra treba gledati i basket. Osedecu do nove godine

  • +1 2
Link to comment
19 minutes ago, Ted said:

 

ćuti, pojma nemaš šta nam se sprema narednog četvrtka, ako prođemo sa patardom u dupe da se šutamo 


dan po dan, pa polako

 

spacer.png

Link to comment

Браво Гордоне, ипак Пуковник.

 

У пар ситуација смо имали и среће да ови њихови одреагују аматерски пред голом, посебно у оној ситуацији када је лопта прескочила Буду лудог и онај њихов додао Попкели са пар метара главом.

 

Натхо играч утакмице реално, како је он издржао ово 97 минута стварно не знам. И његов менталитет где у надокнади диже Траореа да се не излежава је за сваку похвалу. :ziga:

 

Траоре баш чудан тип, с оном конституцијом, дебелим дупетом и брзином обогаљене корњаче опет успева да буде увек где треба.

 

Павловић је одиграо солидну текму иако та идеја са дугим лоптама на њега и Рикарда и није бог зна како функционисала добрим делом меча.

Сјајно се снашао у оној једној ситуацији где се испречила она њихова хоботница на голу. Да смо имали њега прошле сезоне да бар мало одмени Рикарда можда би другу песму певали.

 

Мениг невидљив сем оног једног солидног покушаја иако је овакав тип утакмице као нацртан за њега. Штета што ту немамо бољег играча ал јбг.

 

Рикардо и Дијабате у пар ситуација баш себични, посебно Рикардо. Подсетио је на онај период из првог мандата када је исто тако био пресебичан.

 

Андраде неозбиљан лик, чудо како нам се онакав промашај није обио о главу, реално свако ко прати Партизан дуже од месец и по дана је очекивао неки Алкмар/Аугзбург сценарио али ето избегосмо га некако.

 

И наравно опет ситуација где нема ко да уђе с клупе него несрећни Лутовац покрива седамнаесту позицију од када је у фкпу а нема квалитет за Партизан ни на својој природној.
 

Све у свему сад имамо меч лопту у четвртак мада биће зајебано реално, доћи ће капирам наоштрени у фул саставу али како год јебаће их Гордон Пфк не сумњам.

  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...