Jump to content
IGNORED

fk prtzn 2022/23


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

bravo, bravo, bravo, bravo , bravo

 

i Petriću i igračima što su izdržali ovaj ritam :ziga:

 

stvorili smo više šansi od njih, komotno smo mogli još dva ili tri gola da spakujemo i da završimo ovu dramu ranije

  • +1 6
  • Hvala 1
Link to comment

Istorijska pobeda svaka cast mi! Jebeni andrade pa ono bi dali grubjesic, pjer boja i moja cerka...

Kad je promasio video sam kako nam u 7 minuta pakuju 2 ko  u alkmaru 

  • +1 3
  • Wub 1
  • Haha 4
Link to comment
2 minutes ago, SNARC said:

Jebo mamu ako smo ovo zasluzili..pogledao nas onaj gore

 

zaslužili smo, oni su diktirali ritam ali mi smo stvorili više šansi. odbrana je većim delom tekme funkcionisala. bile su dva tri grozna propusta koje smo mogli skupo da platimo. a realno i oni su brljali pred svojim golom i mogli su 0-3 da izgube lagano

  • +1 1
  • Hvala 2
Link to comment
4 minutes ago, BWA said:

Hahah. Petric kao da je dobio Kolubaru na JNA golom iz sumnjivog penala.

 

Lud je mnogo. Nas bendzamin baton, izgleda mladje nego kad je igrao

  • Haha 4
Link to comment
5 minutes ago, Ted said:

 

zaslužili smo, oni su diktirali ritam ali mi smo stvorili više šansi. odbrana je većim delom tekme funkcionisala. bile su dva tri grozna propusta koje smo mogli skupo da platimo. a realno i oni su brljali pred svojim golom i mogli su 0-3 da izgube lagano

 

Sad ovako hladne glave kad premotam meč u glavi, zaslužili smo makar dva razlike za nas da bude. Recimo 1 - 3 ili 2 - 4. Ali dobro, Ok je iovako. Lutovčevi ispadi i Andradeovi kako napred tako i pozadi nas ipak nisu koštali.

 

Odlična je naša ekipa, mislim da smo favoriti za prvo mesto. Imamo definitivno najbolji ofanzivni deo ekipe u grupi.

 

I golman Popović je bio odličan. Ali njihov golman je bukvalno spasao sigurnih  0 - 2.

Edited by BlackGeorge
  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, Redoran said:

Ne može Sremsku Mitrovicu ali može Keln. To je naš Partizan.

 

Bukvalno ovo sam rekao caletu pre utakmice. "Nama su problem Radnicki i Timok, sa ovima cemo da igramo"

 

Muceni Vujacic dobio 2x po glavi, on sutra ako se seca utakmice bice dobro

  • +1 1
Link to comment

 

Bravo Gordone majstore ! :ziga:

 

 

A POSLE PODVIGA PARTIZANA U EVROPI - ŠOU! Gordan Petrić: Nismo imali sreće da damo još dva, tri gola :ziga:

Edited by BlackGeorge
  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Uf, jedva sam preživeo finiš. Još trezan, pakaoooo 

Svaka čast momcima, i protiv Nice su dali svoj max, Nica se provukla, Keln nije.

Natho izdominirao, krpi nazad, servira napred.

Filipović nije za PFC, jeziv je. Lutovac koliko je lopti prodao, šta je uradio, a izgleda kao da ima 10 kila viška, udje sa klupe i deluje najumornije od 22 igrača. 

 

Izgleda da sam ćorav, video sam čisto igranje rukom u 16-ercu Kelna i penal nesviran za nas.

 

 

 

 

 

 

 

 

Edited by Godfrey
  • +1 4
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...