Jump to content
IGNORED

fk prtzn 2022/23


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Just now, twisted said:

pavlovića ko je doveo u partizan, za lekove mu zafalilo


Covek igra pristojnu utakmicu. I u tom napadu je imao dobar prvi kontakt, malo je nedostajalo da je gurne Rikardu.
 

Just now, Milošica said:

A deluje mi da smo im delom to i svesno prepustili.

 

Preveliki respekt rekao bih.

 

Pre ce biti da je do postavke nego do respekta.

  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, J.R. Cash said:


Covek igra pristojnu utakmicu. I u tom napadu je imao dobar prvi kontakt, malo je nedostajalo da je gurne Rikardu.
 

 

Pre ce biti da je do postavke nego do respekta.

 

 

evo pojasni mi njegov uticaj na utakmicu.

 

edit: rikardo se vraća, ide levo, ide napred, dijabate se vraća u odbranu, vuče napred, navlači igrače na sebe, menig je ko vetar a ovaj pavlović širi ruke kad mu uzmu loptu i ima kretanje ranjene kornjače

Edited by twisted
Link to comment

Idi bre Rikardo u kurac, da znaš! Sam si na ivici 16 metara, primaš loptu i šutneš je ko neka baba. Koji ti je bre kurac pička ti materina...

Edited by BlackGeorge
  • Haha 1
Link to comment
3 minutes ago, twisted said:

 

 

evo pojasni mi njegov uticaj na utakmicu.

 

Preko njega izlazimo gore, zadrzao je solidan broj lopti. Sigurno je bolji danas od ove kese koja samo gol vidi.

 

Filipovic izgleda kao da je na nagradnoj igri dobio priliku da odigra 90 minuta profesionalne utakmice. Neverovatno je koliko je los.

  • Haha 2
Link to comment

Treba da nastavimo kao u finišu prvog poluvremena, inače je pitanje samo trenutka kada ćemo primiti.

 

Filipović je jako jako tanak, bukvalno nikakva pretnja njihovim bočnim igračima, samo stoji i prati ih pogledom.

  • +1 2
Link to comment

Steta bili su zreli za tri u prvom. Nema veze dacemo im bar jos 2 u drugom. Svaki put kad traore  krene da se gradi u nasem kaznenom govno mi se smrzne

Link to comment

prelako dolaze do naših 16, blo bi dobro kad bi ih malo odmakli od našeg gola, da im ne puštamo toliko posed

 

mislim da Filipović mora napolje, njega buše kako hoće. a bušiće i u drugom, dok ne probuše

  • +1 1
Link to comment

Baš nam prelako osvajaju teren. Imali su jednu polukontrz, golman spušta igraču na 20 m od gola, ovaj pas na centar, još jedan pas ispred našeg kaznenog prostora i šut. Sve po centralnoj osi.

 

Pavlović i Rikardo sarađuju do moga.

 

Nek izvede jednog i pojača sredinu, pa nek se Menig i Dijabate rastrče kao nekad Žile i Oumaru.

 

Čuj Tešovića, Natho se malo vidi :laugh: pa svaki naš napad koji ima smisla ide preko njega.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...