Jump to content
IGNORED

fk prtzn 2022/23


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Sviđa mi se ova Gordonova poruka igračima pred utakmicu (izlog, dokazivanje). Izgleda da stvarno ima štofa da relaksira tim i pomogne igračima da ih na sve tehničke i fizičke limite koje imaju, ne limitira još i strah/pritisak.

 

Samo neka odigraju onoliko koliko znaju, bez da 90 minuta jajare i opstruišu fudbal kao sport, i neka idu u napad pa kako bude. Meni dovoljno, makar ih napunili ovi.

  • +1 6
Link to comment

Tesko u Kolnu osim ako ovi ne izadju sa drugim sastavom. Ne zbog njihovog majstorstva nego trcanja, discipline i  fizicke spreme. Gledao sam ih 2/3 puta ove sezone, nemaju igru ali samo trce centriraju trce centriraju kontre... npr mislim da Sveta nije dobar izbor u ovoj tekmi ali ok...

Vidim kapiten Urosevic kaze da ne bi potpisao bod - mozda on nesto zna hahahaha a mozda ce i da popravi svoju igru poslednje 2-3 utakmice nije na nivou da ne pominjem penal onaj....

Nasa sansa je u Bgd, Koln igra za vikend sa Menhengladbahom a iduci sa Augsburgom ako i u Beograd dovedu prvi tim onda smo stvarno baksuzi...

 

Danas Riki mora da ih lomi

Link to comment
35 minutes ago, mozzer said:

 

Vidim kapiten Urosevic kaze da ne bi potpisao bod - mozda on nesto zna hahahaha a mozda ce i da popravi svoju igru poslednje 2-3 utakmice nije na nivou da ne pominjem penal onaj....

 

 

Ovo je samo po sebi kvantni pomak. Ako im je Gordon usadio u glavu da znaju i mogu više od: "Samo da se ne obrukamo", onda ih treba podržati makar pukli kao tikve. Od poraza se oporaviš, od gubitničkog mentaliteta nikad.

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, Redoran said:

 

Ovo je samo po sebi kvantni pomak. Ako im je Gordon usadio u glavu da znaju i mogu više od: "Samo da se ne obrukamo", onda ih treba podržati makar pukli kao tikve. Od poraza se oporaviš, od gubitničkog mentaliteta nikad.

Moja poenta izmedju redova je da ocekujem znatno bolju igru od kapitena.... jos jednom predvidjam nazalost slabu tacku Svetu veceras mislim da on ne moze sa ovim nemcima mnogo su tvrdi za njega - osim ako ne izadje prvi tim...

 

Za mentalitet se slazem 100%

  • +1 2
Link to comment

Vazda smo bolje prolazili protiv zvučnijih imena, verovatno zbog te želje za prodajom. Verujem da ćemo doći do gola, a pozadi Boga pitaj šta će biti.

Link to comment
1 minute ago, kud u maglu Simoviću said:

dobijamo 0-7, keln za himnu uzima tango smrti pank obradu

 

dal ti razumeš da, kad bi ja napisao ovo što si ti, garant bi nas zgazili 7-0. ja to ne smem da pišem ni pod tačkom razno.

 

tako da pišem ono što moram, ne nužno što i mislim ;)

 

 

  • Haha 1
Link to comment

PARTIZAN (4-4-2): Popović – Filipović, Marković, Vujačić, Urošević – Dijabate, Traore, Natho, Menig – Rikardo, Pavlović

 

ovako kaže Mozzart. brat Petrić, miran kao bubica, lud ko struja. sve više ga gotivim

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...