Jump to content
IGNORED

fk prtzn 2022/23


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

ok, proleteo sam kroz statut. u statutu FKa stoji da JSD moze uvesti privremene mere. ne mogu raspustiti skupstinu. clanstvo u udruzenjima je nadleznost skupstine FKa. nece to proci.

 

nema sanse da im zabrane koriscenje naziva. sta god da pise u statutu nema JSD monopol na naziv partizan niti zakon poznaje zajednicki naziv kao kategoriju. radi se o dva odvojena pravna subjekta, od kojih je jedan clan drugog. imaju odvojene imovine, odvojene obaveze.  

 

pravno je pitanje da li je JSD udruzenje samostalnih klubova ili krovna organizacija zavisnih subjekata. mislim da nema dileme da je ovo prvo u pitanju. nije najvisi organ u FKP ili KKP neko telo koje postavlja JSD vec skupstina.  

 

videcemo

 

Link to comment

Odslušao.

Ukratko - Sputnjik. Jezik koji možeš čuti na državnim ruskim medijima: mi smo tu da nas se plašite.

Ne možemo da osvajamo titule jer mladi igrači. Ne možete da nas smenite jer skupština. Ne možemo da isplatimo premije jer dug raste za 5 miliona svake godine. A i bole nas kurac, ne možete nam ništa.

Dikcija prosečnog kriminalca sa Hepija, mekano L., mangupsko ć, gramatika u kurcu. 'Pokušali smo da imamo jedne dobre odnose', 'nemaju razlog za nijedan povik', 'isto jedna ogromna legenda'... tužno.

Hajlajt: 'Bili neki Italijani, pitali za decu od 15—16 godina, rekao sam dođite kad budu imali 18`. Nepokolebljiv u pičku materinu.

Mislim, lokalni dileri preuzeli su nekad moćnu Zekinu ekipu i misle da će to trajati zauvek. Kakav danak neiskustvu; za njih su dovoljne i govnjive motke.

  • +1 8
Link to comment
Quote

Vrlo je bitno da kao klub imate što više trofeja, igrači to moraju da shvate. Oni generalno ne igraju zbog trofeja nego da bi obezbedili sebi egzistenciju kada završe karijeru, ali jednog dana kada pogledaju - da imaju sve te trofeje. Ja to gledam kao ozbiljno takmičenje i prestiž. U Škotskoj se igraju dva kupa i prvenstvo, klubovi su uvek igrali u najjačem sastavu da bi uzimali trofeje. Lepo je da se slikaš i unucima pokažeš te slike".

:heart:

  • +1 3
  • Wub 2
Link to comment
34 minutes ago, Ted said:

danas u 15.00h gostujemo na "Agropapuk areni"

 

prenos na Areni 

lukač na golu, i mitsko biće pavlović

 


 

 

 

pantara se opet povredio

:isuse:

 

Link to comment

Pavlovic i dalje na klupi, koliko vidim po medijima?

 

Šehović opet u postavi i to ponovo na štoperu :isuse: Bez Meniga i dalje, sa interesantnom :unsure: sredinom Belić, Andrade i Traore 

Link to comment
1 hour ago, Ted said:

ova kamera, odnosno ugao iz koga snima je katastrofa. kao da neko prenosi sa mobilnog telefona.

pa nisu na alianz nego na agropapuk areni

:fantom:

 

 

 

dok otaljavamo ovo jedna zanimljivost iz renomiranog novobeogradskog restorana durmitor, juče su na ručku bili peđa mijatović, ser gordon, batica m., i direktor omladinske škole fk partizan

:sleep:

 

  • +1 2
Link to comment
18 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

pa nisu na alianz nego na agropapuk areni

:fantom:

 

 

 

dok otaljavamo ovo jedna zanimljivost iz renomiranog novobeogradskog restorana durmitor, juče su na ručku bili peđa mijatović, ser gordon, batica m., i direktor omladinske škole fk partizan

:sleep:

 

Što ih nisi zvao u Džakartu?

  • Haha 1
Link to comment

Jebiga, kad zatvaras utakmcu na 1-0 i ne odigras nista celo poluvreme. Mogao je Lukac i da skine ovo.

 

Za koju ligu li nam je napad kad smo ovima sutnuli  sedam puta i napravili maks tri sanse?

Edited by J.R. Cash
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...